Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja #61802 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen tudom, hogy nem rossz, nyilván nem álltom hogy pro vagyok, ezt az 54% ot inkább a régi időkben alapozhattam meg. Manapság nálam is ez a szitu amit írtatok, hogy full LOSE és ugy, hogy majdnem minden csata végén első helyen vagyok. Inkább az élmény veszett ki részemről. BB vel teljesen. (a Moskva csak egy példa volt ami eszembe jutott )
Régebben legalább leszorzóztam minden hajómat, de most 1-2 csata után elmegy a kedvem. Lehet szünetelni kell vagy nem tudom. Nekem is időszakos a dühöngés, mikor rövid időn belül összegyűlnek az unfair szituk. :lol: :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61803 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Példa a Moskva "érzékenységére" :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61804 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
12 cita 1 salvó????????ezt hogy csínáltad ez díjjat érdemel,,én beküldeném a képet hátha nyomnak valami jutalmat :pinch: :pinch: :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61807 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: 12 cita 1 salvó????????ezt hogy csínáltad ez díjjat érdemel,,én beküldeném a képet hátha nyomnak valami jutalmat :pinch: :pinch: :pinch:


2 salvóból, ez a végeredmény az első salvó 8 cita volt, nekiment a szigetnek, pont az oldalát mutatta ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61808 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

szabi62 írta: Példa a Moskva "érzékenységére" :woohoo:


Szép Ájmbotnoob... :silly: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61809 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta:

lordzsolt1 írta: A tier-beli dologgal nem értek egyet, szerintem így korrekt. A többi, amiért igazán mérges vagy szerintem, abban sorstársak vagyunk :D
Sokszor tapasztaltam én is, …... ;)


Végre egy értelmes hozzászólás, aki érti is miről beszélek. Na ilyesmi választ vártam, hogy másnál is ez van e. :)

A többi meg, akik hülyének néznek meg nyomják a lenéző 'noob' dumát, nem érdekelnek.
"WASD, meg cita bekapás." 7K csatám van azért tudom hogy mukodik a játék.
Leírtam hogy nem full broadside vagyok hanem szögben állok és úgy kap oldalba ami nekem 100 százalák bounced lenne, sőt nem is lövök olyankor oldalpáncélt, mert ott még Yama is lepattanna, de neki sebez nem is keveset ! Szóval ha én lepattannék, akkor ő ugyanabban a szituban miért nem ??
pl. múltkor Moskvaval vagyok és Des monies nekem broadside én orral felé kicsit eltolva a hajom orra, lehetetlen szög és dupla citát adott megölt. Hajó páncélt lőtte pedig onnan max felépítményt tudta volna sebezni. Írtam neki ezt, hogy ....erre írja, hogy ő is meglepődött. Hát nekem 0 százalek lett volna.



A WASD témát baromira nem neked írtam.

Mellesleg ilyen stattal tényleg nem értem a hisztit.

Mit akarsz ? 100 % win , találat és sebzést?

Amikor neked adja be , az gondolom tudás, nem szerencse...
Na mindegy , vége, kikapcsoltam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.