Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja #61811 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szép a 12 cita. Full broadside tudom hogy kapja, de én majdnem szemből álló helyzetről beszéltem és úgy lőtte az oldal páncélt amiről minden pattan abbol a szögből. :cheer:

Nem kell 100% stat.
A "sírás" a szituk miatt vannak, amik jó ideje unfair -ek. De 'lordzsolt1' értelmesen leírta miről van szó, mivel ő is tapasztalta. Téged szeret az RNG akkor lehet hogy nem látod ezeket. Félek minden egyes HE találattól mert gyujtanak legyen az DD vagy cruiser és hiába a tuz elenni build.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61812 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
igen igazad van,,semmit nem érnek a védelmek,,akár le is vehetnék hajókrol és kapitányokról,,semmi értelme,,Yamatóm pl full életvédelmen mindenhol,,mégis egyszer pillanatok alatt vége de van hogy ezren lönek és sérthetetlen,,teljesen a wg szeszéje,,szerintem bár hihetetlennek tünik elöre minden el van döntve :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61813 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen nekem is. Egyszer egy évben van olyan ( ami idén meg is történt ) hogy lőtt egy Hindi messziről HE vel egész meccs alatt, én meg Yamával tolatás- előre oda -vissza játékot nyomtam és nem tudott gyújtani, én meg nevettem már csak, hogy is van ez. Akkor volt 'immortal' de máskor meg egyetlen DD lövedék talál el a semmiből és már gyulladok is természetesen javtás után. :silly: 6-8 tüz átlagosan meccsenként. :lol:

Kicsit én is azt vallom hogy valamilyen szinten előre eldönti hogy most adni fogja vagy nem. Hihetetlen mikor Musha hátsó ágyut elsütöm egy száguldo full HP- s Mino- ra és mind a 3 lövedék vízvonalban eltalálja 3 cita és csatt. Mostanában meg biztos elfelejtettem játszani mindenki más meg pro lett az ellenfél csapatában. :silly:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Tomc által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #61814 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem felejtettél el játszani csak változik a játék. 3 patch óta van ez amikor behozták a smolensket (szerintem). Annyira megborult a balance, hogy az ütközetek akár 7-8 perc alatt véget érnek tier 10-ben, mert elhullik a fél vagy háromnegyed csapat percek alatt. A csatahajók akiknek elől kellene lenni tankolni a szigetek mögött bujkálnak, mert egy pillanat alatt szétkapják őket. (itt nem csak a focusról van szó hanem általában véve nagyon "szemtelenül" lövöldöznek a rombolók is csatahajókra)

Úgy érzem sokszor, hogy teljesen megborult az alapfelállás. A csatahajók mesze bujkálnak, a cirkálók nem vadásznak rombolókra helyette a bb-ket gyújtogatják, a rombolók nem foglalnak de nem is nagyon spottolnak csak ők is füstben lövöldöznek. Az egész egy káosz tud lenni olykor, ami azért frusztráló, mert az egyéni teljesítményed nem számít és nem kapd meg azt a jutalmat sem ami járna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #61815 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt még hozzátenném, hogy a rosszabb eset amikor kikapsz egy szopórollert és 10-15 csata megy le így és tudod, hogy te ezen semmit nem tudsz változtatni. Maximum annyit, hogy kikapcsolod és visszanézel másnap hátha.

Amúgy meg ez a dühöngő Srácok, hagy "sírjunk" együtt egy kicsit :D jobb így leírni, mint chaten beállni a tahók közé és elküldeni a francba másokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61818 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

lordzsolt1 írta: (…) A csatahajók akiknek elől kellene lenni tankolni…


Mi van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.