Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 5 hónapja #61739 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
kedves akkufuro. Számtalan oka lehet a dolognak, csupán össeesküvés az biztos nincs a dolog mögött. Amit mondasz, hogy pont 8-9-10 ben zöld kék a sebzésem, ez nagyon nem igaz. Az a stat az az összes játékos összes tierben elért átlagsebzésére vonatkozik, nem az adott tierhez viszonyít. Ha ehhez bővebb magyarázat kell, később el tudo mondani. Amit ránézésre megállapítottam, hogy pl hozzám képest aznos hajókkal durván 100-50%-al kevesebb a találati pontosságod, ami potenciálisan 50-100%-al kevesebb sebzést is jelent.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61740 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
akkufuro, hogy értsd a lényeget :
tied:

Sk:

(green-ét nem teszem fel mert op szakaszban játszik így nem ér :lol: :P )

Az általad betett képet mindenki betehetné, mert mindenkinek vannak jó(mákos) körei., azaz egy csata és nem folyamatos teljesítmény.

Én is csak azt tudom írni amit a többiek, célzás, sebzés és hajók kilövésén javíthatsz.
Ami nekem még feltűnt a statod böngészve hogy szerintem főleg távolsági harcot folytatsz ami nem is lenne gond de sokszor lehet vagy kell is menni pl cirkálóval előre.
Itt már felvetődik az is hogy mennyire figyeled a minimapot mennyire vagy tisztábban a körületted lévő csatatéren lévő hajók helyzetével.
Két lövés között figyelsz e másfele, azaz hova adhatsz v honnan kaphatsz lövést.

Ne rágódj ezeken ! játssz ! ennyi. ;) de ha mégis "zavar" akkor javaslom hogy játssz szakaszban tapasztaltabb játékosokkal. ;)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 5 hónapja #61741 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne rágódj ezeken ! játssz ! ennyi. ;) de ha mégis "zavar" akkor javaslom hogy játssz szakaszban tapasztaltabb játékosokkal. ;) Akor ugyan úgy vesztesz de jól szörakozol :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61766 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Még azért zárásképpen Andurin77_t megkérném hogy akkor ossza az észt ha fel meri vállalni legalább a fiókját na nem a face fiókját névvel címmel telefonnal hobbival hanem azt amelyiket itt titkol Te kis huncut 007 titkosügynök vagy csak .................A többieknek kösz mindent
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61773 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a hányadék játék már tényleg ezt fogja művelni ??
Semmi értelme a Tier-eknek így már soha nem lehetsz top hajó. Eddig is undorító volt, amit műveltek ezzel a játékkal, de most már végképp megérett arra, hogy hagyjam a pi..ába.
A szokásos csaló szarságokról nem is beszélek, hogy engem minden szögből átütnek 10K + damaggel, egyből gyujtanak javítás után többször, amiket nálam nem ad persze soha ! Nekem ha 1 fokkal nem broadside van már lepattanok a f..szba.
De ezzel a MM -el elrúgta a labdát a WG nálam. Ugyanez tier9 ben is stb..... Értelmetlen lövölde lett mint a WOT.









Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61774 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Őőő.... itt mindenhol top tier vagy...
Teljesen kiegyenlített a mezőny..
Vagy tizessel 8-asokra akarsz vadászni? Vagy nem értem... :dry:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.