Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61820 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő

:lol: a kedvenc szokásos felálás,,engem a szélére tesz ,,és most jön a lényeg a mini mapp-ot nézzétek,,2 perc sem telt el és mindenki az én oldalamon van,,közben azt kiabálják juuujjjjjj bázis,,jajjjjjjjjjjjj ellenség a láthatáron menekülés,,gondosan kikerülve bázis és ellenségek,,pedig másik szélen és középen 9 hajó volt összesen :lol: :lol: :lol: :lol: útána persze be indúl a chat professzorság,,ezt így azt úgy,,adatokat kérek :woohoo: :woohoo: :woohoo: te barom állat mien adatot hát elötted volt a lényeg azt elbasztad :lol: :lol: :lol: -stb stb stb,,már csak nevetni tudok ezen
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61822 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Chattel vigyázni nagyon sokszor WG bajtárs küldi az üziket én amikor látom hogy ezt vagy azt kérek akkor szoktam jelezni hogy Vettem lássák hogy hamis erre a múltkor egyik marha (Bocs de jobb szó nincs rá) rámlő a Wico után. Na most akkor hol az igazság összeesküvés elméletben mert ugye többen irták hogy KICSIT szelektív az RNG. TUDNÉK RÁ MEGOLDÁST. KIDERÍTENI EGYSZERŰ LENNE DE SENKI NEM FOG BELEMENNI NAGYMENŐNEK ÉS KISMENŐNEK FIÓKOT KELLENE CSERÉLNI PÁR NAPRA. MEGLÁTNÁNK NAGYMENŐ OTT IS HOZNÁ E A 65% WINT?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61823 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Chat, teszek rá. Ugyanis aki játszik nem ér rá írogatni. ;) Akit meg kilőttek, legyen csendben. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, reveszlaci, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61824 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkufuro, a magyar nyelvben annyi lehetőség rejlik, kérlek használd ki. Kezdésnek javaslom a "," használatát, hasznos kis írásjel tud lenni.
Másrészt, a nagybetűk használata felesleges, értem hogy fejben ordítva kéne felolvasnom, de kutyát nem érdekli itt.
Harmadrészt, van nekem egy klántársam. Remek fickó, de saját magát nem tartja nagymenőnek, szerinte én jóval jobb játékos vagyok nála, neki néha nincs szerencséje, stb... Egyszer használtam az accját mert nem tudott lenni és egy eventhez kellett csinálni dolgokat. Abból a három körből amit mentem, az egyikkel új sebzésrekordot állítottam az accján. Szerintem nincs rng fiókra szabva, csupán kitartó és kevésbé kitartó emberek.

"Az RNG ad, és az RNG vesz el" ősi WG közmondás
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61825 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ranked (dühöngjek én is egy kicsit) :

Mondjuk én vagyok a "hülye" hogy csak Gokuval megyek :lol: mert a sok cirka, főleg smolensk miatt nem sok értelme van.

Na de ha összejön akkor nem adom olcsón a bőröm.
Sajna sima vereség lett és a legvégén csak kiszedtek :

Haru, mino, yama és goku csapatnak viszont elég sok idejébe kerültem mert közben a gk és mino merült előttem. :woohoo:


[DPH] Greendevil97 írta: "használtam az accját "
"új sebzésrekordot állítottam az accján."

Én meg sem szólalok. ;) :lol:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61828 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: . Szerintem nincs rng fiókra szabva, csupán kitartó és kevésbé kitartó emberek.

"Az RNG ad, és az RNG vesz el" ősi WG közmondás


Nanana.
Ez így nem igaz.
Biztos előtte írtál levelet a WG-nek....
És átrakták a mákos, fizetett RNG-det a másik accra... :silly: :silly: :lol:
:ezittegyföldönfetrengősröhögősszmájli:

Pz , Te meg azért használod a Gokut, mert nem tudsz lőni, látszik, hogy a másodlagosra bízod az aimbot és mákos RNG lövéseket. :whistle: :whistle:
Minden világos , nem?.... :lol: :lol: :lol:

U.i.:
Én nem csak :evil: anyázásra használom a chat-et, néha nem baj egy kis kommunikáció, pláne rankeden. Halottként meg észrevehetsz olyat , amit a hajóban ülve nem feltétlen. Azaz amolyan field(see?) Commanderként szerintem lehet segíteni.
Bár lehet ez az én naivitásom.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, Mcarthur73, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.491 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.