Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61728 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kíváncsian várom a választ az érintett úriembertől, ;) :P és bizakodom hogy 1-2 napig "forrni" fog a topic. :lol:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, akkufuro, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61729 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkufuró, relax:
"A stratégia cselekvések egy hosszabb távú terve egy bizonyos cél elérése érdekében, amely gyakran az úgymond „győzelem” avagy egy probléma megoldása. Megkülönböztetjük a taktikától és az azonnali akcióktól, mivel a stratégia a cselekvések és azok végrehajtásához szükséges erőforrások biztosítását időben kiterjedten gondolkodva tervezi meg."

Plusz:
-Mit ér a "dimidzs" , kill nélkül?-


(Régi "Várjáték" közmondás, sponsored by "gugli" fordító)

Bővítménye:
-akié a foglalás, azé a vár , a többieké a lekvár!

Murphy közleménye: RNG...

Kicsitt több ez a játék (is), mint lőj sok sebzést.


McArthurral a minap mentünk két meccset, a CV-nket 3-4-en "finoman" megkértük, hogy gyakoroljon co-opban. Nem a legtöbb sebzéssel , de spottal, foglalás visszalövéssel, stb a 3. lettem , pedig majdnemelsőnek haltam.
Aztan volt két értelmes játékos és nyert a csapat. Aztán magasan a legnegyobb sebzéssel vesztettünk, mert a kollégák elengedtek vagy 3 hajót 1-2000 hp-val és azok is csipegettek.

Kategória fent dől el.
Mindig.
Nem kell görcsölni...

Bár ezeket jóval jobb játékosok már leírták.

Peace.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, akkufuro, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61730 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most csak azért is kulturáltan válaszolok :P :lol:

Őszintén szólva én sem értem h a kék sebzésszint ellenére hogy lehet 43 százalékon lenni 300 meccsen át :dry:
A perszonál ráting nagyon alacsony, pedig kék sebzésre már jócskán 1000 felett kellene legyen, sztem ez azt jelenti h kill alig van, na meg azt h a BBket égetted, ugy növelted a sebzésed.. Azok meg visszatöltötték a hpt és kinyirtak :silly: Nem volt kill, no foglalás, védés, no spot...
Érdemes lenne a statod részleteit is megnézni, milyen hajóval érted ezt el

A kill sokat számit a statnál, pont ugy pár napja láttam h egyes hajóimnál, az 50százalék winráta mellett, na meg zöld sebzéssel, de 1 meg 1.5 v 2 killel kék meg lila a napi stat, tehát a kill felhúzta a közepes sebzés ellenére is.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Jaszon, akkufuro, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61731 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

PzPuma írta: Kíváncsian várom a választ az érintett úriembertől, ;) :P és bizakodom hogy 1-2 napig "forrni" fog a topic. :lol:


Te kis kárörvendő :P
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61732 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Általában akkor szokott előjönni az összeesküvés elmélet, ha a játékos valamit nem jól csinál, de nem akarja, vagy nem tudja beismerni.

Szerintem ebben az esetben is ez a dolog áll fenn.

A stat-ba bele néztem. Hát nem egy rózsaszín álom, inkább piros (rém)álom.

Nagyon nem kellene erőltetni azt a T10 csatát még. Sőt, T5-6 nál feljebb nem is kellene megjelenni ilyen PR értékekkel, mert csak a csapattársak kárára lesz az illető.

Statisztika
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61738 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hogy mindenki értse én tudom hogy rossz vagyok csak úgy gondolom hogy nem ennyire Lehet hogy ezt rosszul gondolom Az biztos hogy a killem nagyon gyenge de ha ketten lövünk egy hajót 10ből 8x a másiknak hal ki Ez lehet karma vagy bármi A team scoreban 80 %ban a középső harmadban végzek a maradék le i s fel is A tierekről annyit hogy pont 8-9-10 ben zöld kék a sebzésem Ja és én nyugodt vagyok ha nem lennék már rég másik játékkal játszanék Csak próbálok magyarázatot találni erre a botrányos eredményre
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.571 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.