Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 3 hónapja #61781 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
én nem lepödök meg ezen,,sokszor föképp éjjel,,random meccsek 7-8 föböl álnak,,bíztos alszanak már a dedóók :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #61782 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Ez a tier dolog csak hab a tortán a többire nektek sincs magyarázat amit előtte taglaltam.


Erre gondolsz? "A szokásos csaló szarságokról nem is beszélek, hogy engem minden szögből átütnek 10K + damaggel, egyből gyujtanak javítás után többször, amiket nálam nem ad persze soha ! Nekem ha 1 fokkal nem broadside van már lepattanok a f..szba."

Ehhez mit kéne hozzáfűzni? Ez gyakorlatilag a dühöngő csatorna bejegyzéseinek 99.9%-át lefedi... Én csak azt tudom mondani, azzal minden játékos jól jár, ha nem játszik olyan, akit fusztrál... Ki merem jelentei, hogy bármilyen hajóval bármilyen MM mellett lehet jó kört menni. Aki meg csak lövöldözi akar, ott a co-op.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 3 hónapja #61783 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A tier-beli dologgal nem értek egyet, szerintem így korrekt. A többi, amiért igazán mérges vagy szerintem, abban sorstársak vagyunk :D

Sokszor tapasztaltam én is, hogy hiába állok kicsit sréhen szemben akkor is beütik a citát. Egyszerűen nem lehet jó szögben állni. Ezzel szemben rengeteg nálam az hogy körbelövöm a hajót (elől, hátul és a két oldalán csapódnak a lövedékek a vízbe), ami meg be is talál vagy beletörik (ami egy HE robbanólövedéknél egyáltalán nem értem hogy lehet hisz pont ez a lényege, hogy becsapódásnál robban :D) vagy lepattan. A kevesek egyike meg ami talál, a tipikus 1190. (ha lesz egyszer szám tetoválásom, tuti ez lesz majd). Mikor a full broadside-ban 12km-re álló worchestert középen lövöm (vízszint felett kicsivel) meg hindivel 11 rikósé a 12ből :D A gyújtás az abszolút, csatahajóval már lassan játszhatatlan a játék. (6 tűz a gukun a smolensk miatt másfél perc alatt, én meg fogom a fejem és értetlenül állok hogy ezt a hajót talán papírból és száraz gallyakból rakták-e össze). Végül, a hab a tortán a chat. Az a gusztustalan okádék féreg dolog ami ott megy. Részben emiatt is hagytam ott a tier 10-et, mert nagyon frusztráló miket mondanak egymásra egész csata alatt.

Hagyd a francba :) Ez egy játék és nem munkahely. Tapasztalatból mondom, hogy ha nem veszed komolyan ezt a szart akkor igazán szórakoztató tud lenni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #61785 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
kirakom ide mert bíztos magyar remélem magára ismer vagy ti megismeritek,,antikrist,,úgyhogy magyar szerintem,,játék elejétöl beált egy szíget alá és nem mozdult,,majd mikor már meguntam ki irtam ellenfélnek hol dekkol persze akkor mozdult,,játék végefele mondom nem érdekel a tiltás kitórpedózom :evil: :evil: :evil: erre elment mintha érezte volna és vége lett a játéknak pont,,,,,Namármost nem érdekelt volna de változó volt a mecs hol mi --hol ellenfél vezetett végig,,ha csak egyet foglal vagy leköt valakit,,na mindegy szégyeletes volt tölle mert nem teljesen afk volt ha kellet neki mozdult,,,NA EZ MOST NEKED SZÓL KEDVES ANTIKRISTUS,,szégyeld magad mert vannak akik játszanak és nemkevésbé bizonyos küldetések stb miatt talán felagatják drága zászlóikat stb,,te meg leszarsz mindenkit,,na mind,,többiektöl bocsánat aki nem akarja nem olvassa végig,,biztonság kedvé ért angolra is kirakom,,remélem elszégyeli magát :woohoo: :woohoo: :woohoo:
ui:: az egy killje úgylett neki mikor ki írtam hol dekkol az ellenfél dd je naivan mellé ment kb10 hp val,,erre persze felébredt nyomi barátunk és kilötte,,enyit csinált a 20 perc alatt
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #61786 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Látom átjött a lényeg. Ez a tier dolog csak hab a tortán a többire nektek sincs magyarázat amit előtte taglaltam. Na mind1.
Az a vicc, hogy az nem ranked hanem sima random, ott az ikon is alul jól látszik. Az tudtommal a random meccs ikonja a többi képen is olyan, de ekkora WOWs- osok nem tudják ?! Én meg ezen röhögök. :lol:


Valóban, benéztem.
Mindenesetre neked sem jön át a játék lényege...
Peace
Off.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #61792 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Zavar a gyújtás: Játsz Angol BB-kkel. Super heal tűz ellen. Jót pislog, aki nem ismeri, hogy a fél életre leégetett hajó megjelenik majd full hp-val.
Igen, könnyen(?) lehet citadellázni. Ja, nem kell keresztbeállni.
Vannak még ezek a gombok: WASD. Sűrűn használni.
A pattanások okát tőlem okosabb játékosok kb 1000x leírták. Ami neked full kersztben látszik , valójában pont, hogy nem az.
Japán csatahajókat majdnem frontból még nekem, tök átlagos játékosnak is sikerül 10k-zni.

Smolensket meg HE-vel is lehet citadellázni.. olyan papírhajó, hogy a hullámok összetörik. Papírabb a Minonál....
Igen, bosszantó tud lenni jó kezekben. Melyik hajó nem szivat szét, ha gondolkodó játékos "ül" benne.

Green, Pz, Ledgeri,bontottcsirke (tényleg hol van, megunt minket? :silly: ) VCsaba az itt ilyeneken kesergőket 90%-ban bealáznák szerintem nemhogy -2 , de nagyobb tier különbséggel is...

Ez van. Nem szivat senkit a játék mantra... , igen van RNG. De az odoa-vissza ad, max nem kiegyenlítetten. Pl, amikor a 20km-ről salvót lövő Iowa Kiszedett Minoval full hp-ról , pedig már mindenki hányt a hajón , úgy nyomkodtak a padlögáz, satufék,jobbra-balra gombokat..
Más kapásból írná nekem: szép aimbot. Pedig csak így jártam... lehet előtte csak ő lőtt ram 1 milla potenciált.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, bontottcsirke, [DPH] Greendevil97, lordzsolt1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.