Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja #61796 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

lordzsolt1 írta: A tier-beli dologgal nem értek egyet, szerintem így korrekt. A többi, amiért igazán mérges vagy szerintem, abban sorstársak vagyunk :D
Sokszor tapasztaltam én is, …... ;)


Végre egy értelmes hozzászólás, aki érti is miről beszélek. Na ilyesmi választ vártam, hogy másnál is ez van e. :)

A többi meg, akik hülyének néznek meg nyomják a lenéző 'noob' dumát, nem érdekelnek.
"WASD, meg cita bekapás." 7K csatám van azért tudom hogy mukodik a játék.
Leírtam hogy nem full broadside vagyok hanem szögben állok és úgy kap oldalba ami nekem 100 százalák bounced lenne, sőt nem is lövök olyankor oldalpáncélt, mert ott még Yama is lepattanna, de neki sebez nem is keveset ! Szóval ha én lepattannék, akkor ő ugyanabban a szituban miért nem ??
pl. múltkor Moskvaval vagyok és Des monies nekem broadside én orral felé kicsit eltolva a hajom orra, lehetetlen szög és dupla citát adott megölt. Hajó páncélt lőtte pedig onnan max felépítményt tudta volna sebezni. Írtam neki ezt, hogy ....erre írja, hogy ő is meglepődött. Hát nekem 0 százalek lett volna.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61797 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
nemtudom mit panaszkodsz,,54% az nagyon jó,,inkább szerencsés vagy mert mindíg jó csapatba sorsol téged,,mert hiába vagy te jó játékos vagy bárki ha egyszerüen 80%-ba szánalmas csopiba rak,,,nekem 45% 5,8k meccsel ,,tudom béna is vagyok,,meg sokat hozzátesz a sok összevissza ténfergö amit megunok azt bemegyek meghalni egyedül mert megijednek 5 öd magukkal ha meglátnak egy hajót és az tüzel esetleg véletlen rájuk stb-stb -stb,,mindenkinek ismerös szeríntem,,,mégse sírok mint te :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61798 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tomc nem csak azt érdemes kitapasztalni, hogy a "játék" hogyan működik, hanem minden egyes hajót is.

A példádnál maradva : a Moskva bármilyen szögből hajlamos citát kapni, a DM az pedig köztudottan mindenbe tud citát lőni. Magyarán nem meglepő ha egy DM akár szemből is több citát lő egy Moskvába :)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #61799 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő


ilyen stattal én a helyedben kussolnék.
bocsika, de kijött belőlem a "Magyar paraszt" :whistle: :P
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Foxtrot által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61800 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
:lol: :lol:
Igen, mi is szoktunk dühöngeni, de pl én a legtöbbször a saját hülyeségem szoktam szidni... :silly:

A Dezmó AP-je nagyon jó, a Moszkva citadellája meg elég magasan van, ugy tudom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61801 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
ezek az ugynevezett "Banán" hajók kempelö bajnokoknak való,,de persze megsértödnek ha a gyalázatos gonosz ellenfél eltalálja öket miközben egy sziget mögött lapulnak és onnan hösiesen az árnyékból puffogtatnak :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: én mindíg röhögö görcsöt kapok ha sikerül elkapni egyett,,nagyon sokszor beszívják a citákat meg a robbanásokat,,meg is érdemlik :lol: :lol: :lol: :lol: ellenben sok proffeszíonális játékos van akik magasra emelték a cirkálózást azokra persze ez nem vonatkozik B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.