Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 4 hónapja #61775 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom te hogy érzed, de én is voltam 8 as, méghozzá elég sokáig. Akkor a 10 esekhez dobált fel és éreztem hogy erősebbek nálam engem csaptak szét a f..szba. Most én miért ne érezhetném fordítva? Hogy volt értelme megszerezni a 10 est ? Így már semmi értelme.
Mind1 mikor elkezdtem anno (béta óta játszom ) a játékot tudtam, hogy idő kérdése és WOT sorsra jut. Sokszor adtam neki esélyt, de most napi 1-2 csata után Alt+F4 és már kedvem sincs bemenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61776 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: de most napi 1-2 csata után Alt+F4 és már kedvem sincs bemenni.


Akkor nosza!
De aztán alapos légy!
Ne adj több esélyt, hogy ALT+F4-et kelljen nyomni :P :P :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61777 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
NA várjunk... neked az a bajod, hogy a kitett meccsek egyikében se volt alacsonyabb tierű, akit szivathatnál? Hab a tortán, hogy a második képed ranked felállás, ahol eleve azonos tier lehet csak....

Mondanám hogy egy perc néma csendet szegény lelkednek, de annyira röhögök, hogy nem tudnám kibírni :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61778 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Nem tudom te hogy érzed, de én is voltam 8 as, méghozzá elég sokáig. Akkor a 10 esekhez dobált fel és éreztem hogy erősebbek nálam engem csaptak szét a f..szba. Most én miért ne érezhetném fordítva? Hogy volt értelme megszerezni a 10 est ? Így már semmi értelme.
Mind1 mikor elkezdtem anno (béta óta játszom ) a játékot tudtam, hogy idő kérdése és WOT sorsra jut. Sokszor adtam neki esélyt, de most napi 1-2 csata után Alt+F4 és már kedvem sincs bemenni.


9-től pont ezaz, hogy max +tier1....

Mellesleg elég sok 8-as hajó meglehetősen jó 10-ben is.

Messze van ez még a WoT-tól. Bár az emberek...

Na mindegy.

A Ranked sor tényleg komoly, higy az is baj? :blink:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61779 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tomc,,azt ne felejtsd el hogy nagyon régen nem volt mindenkinek X-es hajója,,és a több ezer játékosból sorsolta össze és nemtudott csak 10 eseket összerakni a töbszáz csoporthoz,,ezért 8,9 ekkel rakta össze,,engem is rakott régen sokszor 8 asommal 10 esekkel össze,,de ma már minden régi és közepesen régi játékosnak több X-es hajója is van,,igyhát nem meglepö ha velük rak össze,,és egyben szerintem ez így igazságos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61780 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Látom átjött a lényeg. Ez a tier dolog csak hab a tortán a többire nektek sincs magyarázat amit előtte taglaltam. Na mind1.
Az a vicc, hogy az nem ranked hanem sima random, ott az ikon is alul jól látszik. Az tudtommal a random meccs ikonja a többi képen is olyan, de ekkora WOWs- osok nem tudják ?! Én meg ezen röhögök. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.519 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.