0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33463 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Igy van, szóval elég hasznos, ha megvan, mármint odaát. Jelzi, h az ellenséges rombolóhoz te vagy a legközelebb... :woohoo: :evil: Lehet kezdeni imádkozni :silly:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33464 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
A 4 pontos -10% tűzgyulladási esélyre nem érdemes költeni, mert a világon semmit nem ér, ezt ma tapasztaltam... Inkább hasznosabb dolgokra kell tenni azt a 4 pontot. Már ha van ilyen...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33465 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Dewri írta: A 4 pontos -10% tűzgyulladási esélyre nem érdemes költeni, mert a világon semmit nem ér, ezt ma tapasztaltam... Inkább hasznosabb dolgokra kell tenni azt a 4 pontot. Már ha van ilyen...


Ezzel nem értünk egyet. :(
Először is, hogy értsd, hogy hogyan is hat ez a képzettség, érdemes lehet elolvasni a következő "rövidke" írás végén lévő részt mely pont ezt írja le.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Másodsorban pedig, ha az ellenfél használja a "Gyújtogató" képzettséget, és a tűzgyújtással kapcsolatos zászlókat akkor, valamelyest kompenzálja a kapitányod képzettségét...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33466 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Lehet hogy szépen és jól le van írva (köszönet érte zstorok75 ! ;) ) de ha nem gond egyetértek Dewri-vel, semmi értelme, egyetlen hajómra sem tettem, teszem fel. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33467 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

PzPuma írta: Lehet hogy szépen és jól le van írva (köszönet érte zstorok75 ! ;) ) de ha nem gond egyetértek Dewri-vel, semmi értelme, egyetlen hajómra sem tettem, teszem fel. :)


Nem gond! Persze. :angry:
:P

Természetesen ez mindenkinek saját döntése.
Mondjuk tény és való, a gyakorlatban valóban nem egyértelmű, hogy most azért nem gyulladtam fel mert használom a képzettséget vagy csak az RNG dobott jól.

Ezen kívül magasabb osztályokban némely hajó HE lövedékének olyan magas a tűzgyújtási esélye, hogy az a képzettség annyit ér ellenük mint halottnak a csók... :dry: :sick:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33468 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ez így van, ma egy csatában a 6-os amcsi rombolóval volt 80 HE találatom és 0 gyújtás :) Bár lehet mindenki használja az említett képzettséget :pinch: NC-vel meg ha mellé lövök akkor is felgyullad az ellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.