0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33140 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Nos 1-es skill kell valami, tehat mivel szuk a valasztek valamelyik jelzo skill mehet a ketto kozul. En csatahajora eddig se raktam, cirkaloknak a relative fontos, most kapnak. Vettem reggel 500 dublont 10 napig lehet varialni, parszor mar ujraraktam a csapatot. :lol: Mindenesetre nalam mar kezdenek letisztulni a vegso verziok az egyes hajotipusoknal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33144 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
+HE sebzés + gyújtogatás ... gondolkodom egyáltalán csatahajóval kimenjek - e a vizekre ?


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33145 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

BAGETT írta: Lehet ingyen resetelni? Vagy ennyire jól el vagytok látva doublonnal?

Nem ingyen, csak majdnem, pontonként 1 doublon, vagyis pl 15 elosztott pontot 15 doublonért lehet resetelni, azért ez nagyon kevés...
S vannak azok a missziók, a nemzetekkel, amik adnak pár doublont, kb pont erre.

PzPuma írta: De ha tényleg érdekel majd a francia uralkodó megkapja. ;) :

rendben, akkor 5 év után alá is irhatjuk a békeszerződést :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33147 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Én az első soron gondolkodtam mit kéne választani, de az incoming-ot eddig se használtam, úgy vagyok, hogy ha látnak, így is úgy is engem lőnek "mert csak", akkor meg mindegy. Mindenkire a 2. skillt raktam balról (csökkenti a modulsérülést, asszem).

Ibuki kapitányára meg ráraktam egy gyújtás skillt a 3. sorból, asszem az ottani vagy a 4. sori AA helyett, remélem nem bánom meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33148 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Grievous írta: Én az első soron gondolkodtam mit kéne választani, de az incoming-ot eddig se használtam, úgy vagyok, hogy ha látnak, így is úgy is engem lőnek "mert csak", akkor meg mindegy. Mindenkire a 2. skillt raktam balról (csökkenti a modulsérülést, asszem).

Ibuki kapitányára meg ráraktam egy gyújtás skillt a 3. sorból, asszem az ottani vagy a 4. sori AA helyett, remélem nem bánom meg.


A gyújtás skill már csak 2% !!!! :sick: Erre az apróságra figyeljen mindenki! :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33149 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Mydgard írta: Korrigalok. Ha jol ertelmezem a Situational Awarness (detected) alapbol megvan, skillpont nelkul mint eddig.
1. A Priority Target megmutatja hanyan celoznak a main batterykkel plusz informacio.
2. Az Incoming Fire Alert pedig azt jelzi, hogy konkretan mar lottek es mennek feled a lovedekek.

Nyilvan meg celzasnal celszru megzavarni az ellenfelet, mint amikor mar becelzott es lott, ott mar kevesbe tudsz korrigalni es talalatot fogsz kapni. Most ugy gondolom elsore, hogy a Priority jobb kepesseg.


Ezek az igazi pontrabló felesleges skillek nálam. Aki figyel a játék közben az úgyis látja. Én speciel egyik hajóra se teszem fel ezeket. Sajnos sok pontot elrabol a többi sokkal drágább és hasznosabb skillekből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.