0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33150 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Én szinte mindenre rakok incoming-et, nekem bevált, sokszor mentette meg a bőröm, mindenre nem tudok figyelni. 19-20km-ről is tudnak nagyot ütni, és azt időben mozdulvamég a leglassabb teknővel is ki lehet kerülni.

Viszont, ez a füst kiterjesztése 20%-al érdekes, gondolkozom rombinál, sőt Kutuzovra se lenne rossz.
Ugyanakkor meg Kagero-nál például kénytelen voltam füst helyett töltésgyorsítót rakni, mert nekem túl soknak tűnik a 100-110mp. Ilyenkor az a skill felesleges persze...

Ezt a Priority Target-et kipróbáltam, hát nekem meg ez nem tűnik túl hasznosnak. Egyáltalán nem biztos, hogy lőnek is rám, az Incoming legalább már messziről kilőtt lövedékre figyelmeztet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33163 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

A Nagatora feltettem a dupla katapultot, a két repülő nem egymás mellett, hanem más-más oldalon köröz. Effektíve nagyobb területet derítenek fel.

Ez nem rossz ötlet, bár nem az enyém volt!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33167 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nik0nosz írta:

Mydgard írta: Korrigalok. Ha jol ertelmezem a Situational Awarness (detected) alapbol megvan, skillpont nelkul mint eddig.
1. A Priority Target megmutatja hanyan celoznak a main batterykkel plusz informacio.
2. Az Incoming Fire Alert pedig azt jelzi, hogy konkretan mar lottek es mennek feled a lovedekek.

Nyilvan meg celzasnal celszru megzavarni az ellenfelet, mint amikor mar becelzott es lott, ott mar kevesbe tudsz korrigalni es talalatot fogsz kapni. Most ugy gondolom elsore, hogy a Priority jobb kepesseg.


Ezek az igazi pontrabló felesleges skillek nálam. Aki figyel a játék közben az úgyis látja. Én speciel egyik hajóra se teszem fel ezeket. Sajnos sok pontot elrabol a többi sokkal drágább és hasznosabb skillekből.


Az lehet, de 1 db 1-es skillt muszaj felraknod, hogy elerd a dragabb es hasznosabb skilleket. Preventive Maintance csak a DD-knel johet szoba, marad a +repulo. 1 potty a 19-bol.

Nekem kifejezetten hasznos, hogy:
1. Latom mikor vagyok detected, ugye alapbol.
2. Latom mikor es hanyan kezdenek el becelozni, onnantol lehet sebesseget valtani, kanyarodni fedezeket nezni. Nekem igy a logikus.

En ezekkel a katapult fighterekkel ugy vagyok, hogy jo hogy vannak, de minek!? Jol elrepkednek maguknak ossze-vissza, de sok hasznot nem hajtanak. :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33169 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
én ugytudom hogy az uj kapitány skill-ekhez jár mindenkinek egy klón kapitány csajszi ,,aki videón szereplö orosz hölgy tökéletes mása :woohoo: :woohoo: :silly: :side: :evil: :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33170 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Egy tökéletes Mása nem lenne rossz. :P
Vagy Nyina!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kg1003 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33172 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ha lőtávon vagyok neki és még ráadásul esetleg jól telibe is verhet akkor lőni is fog. Ez egy segítség mert eddig a kistérképet kellett nagyon nézni az ilyen helyzetek elkerülése érdekében. Nem ment meg de több időm marad és ez egy csata közben nagyon nagy előny tud lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.