0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33373 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Kedves Fórumtársak!

Mint tudjátok, a kapitányi képzettségekről szóló írás frissítését javasoltam illetve vállaltam magamra még jó pár nappal az új verzió megjelenése előtt. B)
Ez az írás azóta is töretlenül készül, és az aktuális elkészülési fázist rendszeresen meg is osztom a fórumon aktívan résztvevőkkel. (most még csak velük...)
Jó pár napja Ledgeri volt olyan jó és megosztotta javaslatait és elmondta véleményét az irománnyal kapcsolatban. B) :)
Megvitattuk a megvitatni valót és átírtam az átírni valót. :blink: :dry: :P
Jelentem, a MŰ új verziója elérhető csak itt, csak most, csak nektek... ;)


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Kérek minden kedves fórumtársat, legyen kedves átolvasni az anyagot, és amennyiben változtatási, módosítási javaslata van, megosztani azt velem, hogy a végleges verzió minél bővebb és tágabb ismeretanyagot nyújthasson itt az oldalon a játékkal ismerkedőknek.
Kérek mindenkit, hogy javaslatát igyekezzen minél jobban körülírni illetve alátámasztani hogy könnyeben érthető legyen számomra, és ezáltal minél könnyebben integrálható legyen az írásba.

Köszönöm a segítségeteket!
Jó játékot... ;)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Fujipapa, bela455, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33401 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Kérdés:
Nagatora a kapitány 11 pontját ,hogy osztanátok el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33403 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ugyan NC kapitány, de én kb ilyen skillezést csináltam/csinálnék, csak a 4. sorból a manual secondaryt is kiválasztanám.



1. sor kérdéses, szóval hátha valaki ír valami tanácsot
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33404 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

SeahawkHUN írta: Kérdés:
Nagatora a kapitány 11 pontját ,hogy osztanátok el?


Én a következőket tenném ha speciálisan erre képeznék kapitányt: (Most nincs benne kapitányom... :( )

1-es skill
- Repülés irányító (Direction Center of Catapult Aircraft): mert, nem kiemelkedő a légvédelme
- Ellenséges tűz (Incoming Fire alert) vagy Célkeresztben (Priority Target): valamelyik a 2 közül mert leginkább nagy távolságból érdemes vele harcolni

2-sz skill
- Szakképzett lövész (Expert Marksman): mert fog kelleni a manőverezgetések miatt
- Riadókészültség (High Alert): a gyújtások és a bekapott sebzések miatt

3-as skill
- Túlélés alapjai (Basic of Survivability): pontosan azért amiért a riadó készültség
- Felügyelő (Super Intendant): Jó az ha 1-el többször tudom magam javítani
- Éberség (Vigilance): Jó a kormánylapát átfordulási ideje, de azért így jobbak az esélyek

4-es skill
- Tűz megelőzés (Fire Prevention): Mert a kis szemétládák szeretnek gyújtani... :sick:

Azért nem a másodlagosokra gyúrtam, mert bár alapól jó sok van, de nem túl nagy a lőtávjuk. Én speciel nem voltam elragadtatva a hajó közelharci teljesítményétől...
Lehet van jobb... :dry:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33406 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Kipróbáltam Kutyin a jobb átütése HE-t, egész jól bevált, nagyobbak a sebzések. Tűz kicsit tényleg kevesebb van, de azért zászlókkal még akad.
Ja és felraktam az adrenalin rush-t, mert azért szépen szokott olvadni a HP-m, legalább lőjek többet :)
Persze a dühüngőbe is rakhattam volna, nem szeretem hallani ezt a "You are the last hope" hangot :)






Mit raknátok még fel rá? Jobb AA, vagy ez az új radió bemérés cucc, esetleg még több concealment (kb 10km-re lemenne úgy)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33436 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Hogyan érdemes skillezni a japán meg hogyan az amcsi romboló kapitányokat?

Meg a japán cirkálósokat?

Első szinten rombolóra csak a modul károsodás csökkentőt látom érdemesnek, rombira. utána a last stand v mi, hármas a hp meg a torpedótöltés, meg az extra fogyóeszköz. négyes az álca .
japán rombolóra... hmmm?? :dry:
s amcsira ?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.