0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33508 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Japánokra is kell füst, egy akció után jó ha van amiben eltűnni :lol: , de nem értem h mi értelme a plusz füstszélességnk.

S a két repcsi skillhez meg, Nikonosz is, PzPuma is azt ajánlotta, gondolom nem kell többet mondjak róla... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33509 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Előzőleg valahol hozzászóltam már. Én kipróbáltam a két repülőt, jelenleg is az van fenn. Csatahajókon. A hajó két oldalán mennek korrekt módon, tehát nagyobb a felderítési terület. Ha ellenséges repülő jön, a légvédelemmel együtt ketten azért ütőképesebbek! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33511 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Oh, ha ők ketten is, akkor átvariálom, míg akciós XD

Hát, nem sok csatát mentem a brit ca-val, ezért gondoltam rá, csak mikor nem tudok elégé lelassulni, de megnyomom a füstöt, azt szeretem, mert ugye szinte rögtön véget is éra füstgenerálás...

Hát, lehetni kéne ijn dd-kre is, de szerintem elég a sima is, főleg, úgy hogy sokaknak szonár/radarja van +t8-ban :unsure:

Megnéztem azt a skilles vidit. Mindenre rakott álcát az illető :O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33513 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
én kiprobáltam nem jó,,mert 2 x annyí az idö még visszatölti,,tehát ugyan ott vagy,,rádásul csatahajón sokkal rövidebb ideig vannak levegöben mint cirkálón,,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33515 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
BBn amugy is mostantól csak 90secet vannak levegőben a vadászok, ez nem skillfüggő. S az ujratöltési idő nem fog változni ha felteszed ezt a dupla repcsit, ez biztos. Az egyetlen, h csökkenni fog a gépek sebessége 20 százalékkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33516 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
figyelj jobban :whistle: akkor csak nekem dupla idö a katapult,,probáld már ki meg olvasd el amit ír,,de mondom feltettem és ugyvan,utána le is vettem tessék itt a kép is direkt kiproobáltam ezen a xar arp csatahajón amit nem használok,nézdcsak meg 6 perc a visszatöltés,,hát kösz de nekem nem kell
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.