0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33520 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Felraktam az ARP Myokora .... nos a vadász működési ideje 360sec újratöltés 180sec ez annyi marad akkor is ha kettő van.
A csatahajókon a felderítő működési ideje alapból 100sec újratöltés 360sec ... szerintem itt is mindegy hány gép van fönn egy vagy kettő ... a leírás szerint a gépek sebessége csökken, ha kettőt használsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33521 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
nézd ujra

szabi62 írta: Felraktam az ARP Myokora .... nos a vadász működési ideje 360sec újratöltés 180sec ez annyi marad akkor is ha kettő van.
A csatahajókon a felderítő működési ideje alapból 100sec újratöltés 360sec ... szerintem itt is mindegy hány gép van fönn egy vagy kettő ... a leírás szerint a gépek sebessége csökken, ha kettőt használsz.

neharagudj de te vak vagy??? nézd már meg a képet amit beraktam ,,segítek jobb közép alul ujratöltés 2 repülö 6 perc
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33522 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

reveszlaci írta:

szabi62 írta: Felraktam az ARP Myokora .... nos a vadász működési ideje 360sec újratöltés 180sec ez annyi marad akkor is ha kettő van.
A csatahajókon a felderítő működési ideje alapból 100sec újratöltés 360sec ... szerintem itt is mindegy hány gép van fönn egy vagy kettő ... a leírás szerint a gépek sebessége csökken, ha kettőt használsz.

neharagudj de te vak vagy??? nézd már meg a képet amit beraktam


Megnéztem :)

Te felraktál egy képet (ARP Haruna) ami ugyebár egy csatahajó, amin nincs vadász csak felderítő annak pedig jól írtam az időket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33523 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Laciiiiii :lol: , amit te tettél fel, az a felderitő repülő, annak alapból olyan sok az ujratöltési ideje. A vadászgépek ideje sokkal rövidebb. A kikötőben ki kell választani h melyiket használod.
Ja igen, 5-6os szinten még nincs vadász csak felderitő (lőtáv növelő)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33524 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
a 360 az alapyídö egy repülöre de 2 vel majdnem dupla,ésez mindenre vonatkozik 2 repülö több idö akármire rakod látod a képen 360 ból 600 lett
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33526 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

reveszlaci írta: neharagudj de te vak vagy???

........
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.