0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33495 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Na de ha távolról használod, akkor meg mi értelme? :) Közben figyeled a tereped, s meglátod h honnan tart feléd salvo, amugy is alapból félig be van forgatva a hajód (úgy-e??? :lol: ), igy ilyenkor csak egy kicsit még jobban bedöntöd és kész is... Mivel távol vagy, sokáig szállnak a lövedékek, van rendesen időd korrigálni.

1-es repcsi
2-es Expert Marksman
3-as Basic of Surv... + Basic Firing... esetleg a SuperInt
4-es Advanced Firing Training
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33496 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
A képzettségekről nekem az a véleményem, hogy mindenki saját maga tesztelje és döntse el mit tesz fel az adott hajóra. A játékban nem 6-10 éves gyerekek vannak javarészt hanem felnőtt emberek , nem kell nekik megmondani mit mire. Menni kell az adott hajóval és ha nem jó ,most csak 1 dublon skill pontonként az újra osztás .

A radio location szerintem nem ér meg 4 pontot egy dd-nél, inkább a nagyobb füst és adrenalin rush helyette. Kis matek : ha elvesztem a hp felét ,akkor 10% al csökken minden felszerelésnek a betöltése egy shimakazénál ez torpedónál 10-13 mp és ez csak 50% nál, mikor marad 200 -300 hp , akkor közel 20 % lesz , ami sokkal veszélyesebb ,mint az hogy tudom merre van a legközelebbi hajó , ami lehet dd, cirkáló vagy jó álcával rendelkeő bb .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33499 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Csak egy példa:
Felraktam az összes BBre a -30% modul kiütésre képzettséget. Majdnem minden meccsen legalább 2x kiütik az ágyúkat ennek ellenére. Szerintem azért mert a patch óta a sebzés rendszer is változott.
Szerintem több olyan találatot lehet elérni ami 4-5k-t sebez illetve több a torony kiütés valószínűsége is.
Nem zavarnak a változások mert sztem most kicsit jobb a helyzet mint 2 hete mikor 1020 meg 1160 volt sok találat sebzése.
Ezért szerintem az ilyen tűzelhárító kapitányi képzettségek se érnek sokat ami gyújt az ezután is fog gyújtani a -10% nem változtat sokat. Minden meccsen legalább 2x találkozok 2x-es 3x-os gyújtással amit örülök ha el tudok oltani...
Ja és több a CV is amit jobb lenne ha páran nem erőltetnének és nem húznák magasabb tierig.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja SeahawkHUN által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33501 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

leopardusz írta: Na de ha távolról használod, akkor meg mi értelme? :) Közben figyeled a tereped, s meglátod h honnan tart feléd salvo, amugy is alapból félig be van forgatva a hajód (úgy-e??? :lol: ), igy ilyenkor csak egy kicsit még jobban bedöntöd és kész is... Mivel távol vagy, sokáig szállnak a lövedékek, van rendesen időd korrigálni.

1-es repcsi
2-es Expert Marksman
3-as Basic of Surv... + Basic Firing... esetleg a SuperInt
4-es Advanced Firing Training


A BAYERN-t nem távolról kell használni hanem bemenni közelre.
Akkor ugyan, nem sok értelme van ez tény, de a csata elején amíg nem alakul ki a felállás és nem tudom mivel és kivel állok szemben, nem megyek közelre mert szétkapnak mint blöki a lábtölöt... :huh: :dry: Akkor pedig jó. Incoming bevált... B)
Egyébként is, valamit kell használni az egyesek közül, a Bayernen pedig nincs repcsi, tehát az kilőve.

Párszor, mire az ember észreveszi, hogy jön az áldás, már késő. Föleg ha be vagy zummolva mert épp lőni készülsz és figyeled hogy mozog a célpont... :ohmy: :(

A hármasok közül nem opcióként írtam, hanem mind kell mert másként nem jön ki a 19 pont...
(Készül az az írás is... :whistle: )
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33504 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Eegy pillanat :lol:
Japán csatahajókról volt szó, a hszom első bekezdése azokra vonatkozik.
A második meg, a skillezés a kérdésedre, a Bayernra. Gondolom h azért arra a 19 pont nehezen fog kigyűlni ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33506 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Hm, szóval 2 repcsis megérős az első sorból? Lehet majd kipróbálom.


Én a +20 füst range-et csak a Leanderre raktam fel,dd-kre túl sok más értékes skill is van, ami kéne :S (max utolsó skilleknél van értelme, én japán dd-kkel megyek elsődlegesen, így a füst nem prioritás (ha használni kell, akkor már nagy a baj :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.