Japán rombolók

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #44303 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Japán rombolók
A Khabarovsk egy külön játék a romolókon belül.Közelharcban csak a grozovoi lehet veszélyes rá,de az is 3-4 csomóval lassabb.Egy ügyes gearing 1vs1-ben támogatás nélkül,leszedheti a hp-ja 60-70%-át,de mivel füst nélkül javitóval használják ez csak részeredmény.Op ágyuk,sebesség de egyben nagyon nehéz vele a játék.A gearing a tipikus rombolók közül tagadhatatlanul a legjobb.Ha rombolókkal játszik az ember akkor tanulj meg japánnal torpedózni,utána amcsival a vegyest,és jöhet a szovjet.Ha a gumis hasonlatra,inkább a slick a szovjet.A német ágról csak azért nem írtam,mert abból még nincs meg a X-es,így még nincs róla teljes képem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44306 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: Igen ezzel én is így vagyok.
Vagy a legjobb rejtőzködés - torpedóval, vagy a legjobb gun-ok. Előbbi japán, utóbbi amcsi rombolók.
Az arany középutas német ill. orosz rombolók nem igazán váltak be.......(eddig).
( Olyanok mint a 4 évszakos gumik.) :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs egyik nemzetiségű hajónak sem esélye a másik ellen.


ha valami középút. akkor a Gearing az. tud torpedózni is, meg lőni is.
a Khaba, meg csak lőni.
nincs még Z52-m, de ugynézem hasonlóan lő mint az amik, viszont van sonar, igy kodből nem lehet kitorpedozni, ami a rombolók minimum felének a végzete. a játék első pár percében 95%-nak.

Bensontól felfelé egyébként aki nem tudná, az amiknak defAA-t lehet feltenni durva légvédelemmel, ami elviekben nagyon gyilkos tud lenni, a rombik érdemi százalékát öli meg a CV, akár direktben, akár spotolással, de sajnos a gyorsító helyére lehet csak feltenni, és a Gearing 36 csomós sebessége nagyon gyenge...

miami írta: Igen, a 4x2-es löveg jól mutat. Bár még mindig nem éri el a Gearing tűzgyorsaságát és lövegfordulékonyságát. Valamint az amerikai jóval hamarabb is észreveheti.


összegezzük, ha Gearing találkozik Khabaval, akkor vagy sikerül elkapni torpedóval, vagy meghal, mert az amerikai rombolók hatékony lőtávja romboló meg ugy általában minden ellen 5km, a Khabaé meg 10-13 :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44314 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na akkor most sokat megtudtam tőletek, de ha nem csak a tier 10-re szorítkozunk, ne mondjátok, hogy pl. a 8-as és ez alatti orosz rombolók megeszik az amerikaiakat.
Egyébként amiket összehasonlításként írtam; főleg nagy általánosságban gondoltam, nemzetekre lebontva.
Közben ez egy japcsi oldal :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44315 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: Na akkor most sokat megtudtam tőletek, de ha nem csak a tier 10-re szorítkozunk, ne mondjátok, hogy pl. a 8-as és ez alatti orosz rombolók megeszik az amerikaiakat.
Egyébként amiket összehasonlításként írtam; főleg nagy általánosságban gondoltam, nemzetekre lebontva.
Közben ez egy japcsi oldal :)


A Kiev se sokkal rosszabb, mint a Tashkent :)
De én csak a másik oldalról okoskodom, mert nekem meg amerikai nincs. Ellenfélként nézve lenyűgöző a tűzgyorsaság, de azt vettem észre, nagyon magas ívű a lövedéke, a szovjetnek meg többnyire gyors, lapos a lövése, ezért én messzebbről is eltalálom, a lassabb lövedékei elől könnyebben kitérek.Teljesen közelharcban már nehéz megítélni, ott jobban bejönnek a torpedók is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #44316 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ha már ez egy japcsi romboló oldal,keverjük tovább... B) tier7-ben speciál a Blyskawica a koronázatlan király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44411 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
A végére fogom megkedvelni..

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.