Japán rombolók

Több
6 éve 7 hónapja #44415 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: Na akkor most sokat megtudtam tőletek, de ha nem csak a tier 10-re szorítkozunk, ne mondjátok, hogy pl. a 8-as és ez alatti orosz rombolók megeszik az amerikaiakat.
Egyébként amiket összehasonlításként írtam; főleg nagy általánosságban gondoltam, nemzetekre lebontva.
Közben ez egy japcsi oldal :)


és hol van a Mahan 35 csomója, a Minsk 43 csomójához ? :) 2 különböző dd, a Mahan már tud torpedózni is, a ruszki nem. 4km torpedója van, kell, hogy legyen más benne, pl pontosabb ágyú, nem minden a DPM

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44790 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igen, ez igaz, de nem minden a hajó végsebessége sem. :silly:
Biztos vagyok benne, hogy egy új hajónál sem a sebességét nézed meg elsőnek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja miami által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44799 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: Igen, ez igaz, de nem minden a hajó végsebessége sem. :silly:
Biztos vagyok benne, hogy egy új hajónál sem a sebességét nézed meg elsőnek.


régebben nem azt néztem, de a Khaba/Gearing összehasonlítás után nagyon tudom értékelni, ha megy egy hajó.
a Khabanak folyton mellélőnek, a Gearing viszont szegény pont abban a sebességtartományban mozog, amiben mindenki más, sokkal könnyebb telibelőni, és meg is teszik, ő maga viszont csak akkor ér valamit az ágyújával ha közel megy, onnan meg pláne. szal Gearinggal vagy ködből érdemes lőni lehetőleg álló célpontra, vagy lapulni (5,9km álca ugye ) és torpedózni. a DPM meg jól jön, ha szembejön egy lehetőleg japán rombi, mert azt simán megeszi

szóval nem emléxem már a Mahanra különösebben a Minsk meg nemvolt még mikor arra jártam, de csak azt akartam írni, hogy 2 teljesen más rombolóról van szó, és ha a Mahan már szépen tud torpedózni, mert ő az első ugye aki messzebb lövi mint ahonnan látszik, az oroszok meg nagyon nem, akkor a játékegyensúly miatt is muszáj valami mást adni az orosznak, álca egyforma, akkor pediglen marad az ágyú. pusztán tech tree statisztika alapján azt mondanám, hogy a Minsk röhögve megeszi a Mahant hasonló tudásó játékosokkal nyilván, és 1-1ben.

még egy érdekesség a ruszki toronyforgás fel egészen a kilencesig gyalázatosan xar, sokkal rosszabb a Mahannál, kimondottan alkalmatlan gyorsan mozgó rombolók ellen, cserébe viszont nagyon pontos - mármint rombolóhoz képest :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44809 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Azért sajnálom, hogy itt a japán romboló hozzászólásoknál is már az oroszokról van szó, hisz lassan elveszítik igazi szerepüket a játékban.
Ott kezdődött, hogy behozták a radart, aztán az igazán erős ágyús rombolókat....és ha nincs a közelben egy cirkáló ami meg is védené, akkor annak annyi. :(
Ha mostanában játszom japán rombolókkal tier VI. fölött már-már szinte alárendelt ,másodlagos szerepben érzem magam a hajómmal a csapatban.

....de végül is talán a valóságban is így volt?..... :S
....persze az sem igaz, hogy az orosz rombolók voltak a világ legjobbjai..... :woohoo:
Esetleg tévednék?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44818 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hát azért a szovjet romboló hiába gyors, elég nagy, és szar az álcája, szóval ha 1-2 cirkáló igazán le akarja fektetni, akkor megteszi. A kis japókkal azért jobban el lehet tűnni. Bár tény, hogy mióta felraktam a HP javítót a szovjetre, nagyobb túlélő lettem, mint a japókkal. Én azt sajnálom, hogy a torpedó utántöltést levették a Shimáról, az a majd 2 perc töltési idő egy 18perces vagy rövidebb csatában nagyon sok. Egyelőre jobban meg a Kagero, Yugumo, mint a Shima, pedig utóbbit nagyon vártam, de igazán csak mázliból jött be vele egy-két hajógerinc-reccsentés.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44821 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igen, ezekkel én is így vagyok.
Az oroszoknál meg azt nem értem miért butították le ugyanazt az ágyút ami már bevált tier 4-ben. Romlott a tűzgyorsaság és a forgás is......egy kicsit nagyobb sebzésért?
Csak a top tiereknél jó ismét.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.