Japán rombolók

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42710 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Japán rombolók

uamadbro? írta: Sziasztok!

Életem meccse simakézzel, és lose... :-(

340k dmg...


Nagyon kúúúúúúúúúl !

Forrest Gump után szabadon,

Ez minden, amit mondani akartam erről :

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • uamadbro?
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42717 Írta: uamadbro?
uamadbro? válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BigaC írta:

uamadbro? írta: Sziasztok!

Életem meccse simakézzel, és lose... :-(

340k dmg...


ezt hogy csináltad? :O :D


Hello,
simán mentem capelni egy szélsőt, ott egy random torppal kiszedtem az ellen rombolót, de közben már a másik 2 torp salvoból megszedtem 1 CA és BB hp-ját, mert pont összeakadtak :-). Utána a szokásos, hogy a csapattársak elengedték a másik 2 capet, így az ellennek pörögtek a pontjai.. döntenem kellett, vagy megyek B-re vagy foglalkozok a húsos falatokkal, ugyanis kipusholtunk 3 BB-t a map szélére. Mivel bevettem a leszarom tabit, ezért rámentem a 3 BB-re, szépen táncoltak előttem, így egy Montana és Goku fullhp-ról szinte likvidáltam őket.

A "hogy csináltad" kérdésre egy pontosabb válasz, hogy 1 salvo 7-8km.ről srégen/szemben, majd mikor látom, hogy kifordul vagy be, utána küldöm a másik kettőt. Mivel az első salvok mind találtak, és eljavították magukat, így 20-30sec késéssel elég könnyű dolgom volt.

Utána még egy azt hiszem Zaot is kiszedtem, majd mivel B-ben az enemy Fletcher hadakozott egy Roonnal, úgy gondoltam, csak leszedi és becappeli B-t, én meg mentem a másik szélső capre, és előttem volt még egy Izumo, sajna csak én maradtam a végére... így a cap után kb az utolsó 3 lökettel még kiszedtem az Izumot, aki butácskán visszafordult indokolatlanul, hiszen pontban is vezettek.. Lehet, ha az elején B-t választom megvan a meccs.. csak néha már fárasztó mindig carryzni... most bejött. :-)

Hátszelet! :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42736 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
valami nem stimmel itt, hogy cirkálókat könnyebben eltalálok véletlenül, mint gondosan becélzott csatahajókat...




de még ezzel is első :O



ha meg van némi dmg, vesztünk :)



free XP-vel már meglenne a Shima, de úgy döntöttem, kihúzom sima XP-ből, van elég festés-zászló. free XP-t vagy félreteszem Fridrich felszerelésre, vagy nekiállok gyűjteni a Missourira :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42805 Írta: Tom_Peris_
Tom_Peris_ válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Valóban teljesen használhatatlan ez a simekázé a 16 km-es torppal...

A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, GaiusHun, llw99, DragonZ, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44136 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Első csata a Shimakaze rombolóval, ellenfélként piszkosul gyűlölöm :sick: így megszereztem, hogy megismerjem... nem rossz kis hajó.
Visszaolvasva látom, hogy mások kipróbálták amin gondolkodtam, és ezek szerint érdemes?
Azaz maradni a 20km-es torpedóknál, de felrakni rá a skillt, amivel ugyan 20%-al csökken a torpedók hatótávolsága, de +5 csomóval gyorsabb. Ergó lesz egy Gearing torpedó, kisebb szórással. Érdekelnének a tapasztalatok. Peris képe elég meggyőző, de lehet egyszeri alkalom is :lol:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44138 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hm én már próbáltam, de béna voltam ehhez a 16km-es változathoz.
Tipp hozzá, hogy jönnek össze ilyen szép sebzések? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.