Japán rombolók

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44222 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán rombolók

vonKurz írta:

Mydgard írta: 1. A radaros hajokat egesz egyszeruen el kell kerulni.
2. Jatek vege fele mar nem marad senkinek se radarja.

A 12 km-es radar a 10-12 km-es torposokkal is kibaszik. Masik megoldas, hogy a szigetek kozott sunnyogsz. Mindenesetre en ezidaig jo koroket mentem a 8 km-esekkel.


tizesben nem nagyon tudod elkerülni. túl sok van belőlük.
erősen korlátoz mindenesetre, és minél kisebb a hatótávod, annál jobban.
ha 10km-re vagy, akkor van esélyed rá, hogy el sem találl, eleve oda kell fordítani a tornyait, stb. de ha 7km-re vagy, azt lényegében nem lehet túlélni, max akkor, ha rosszul fordul, és kikapják a társaid oldalról.

még egy apróság. gearing is zavaró, 5,9 spot táv, több mint zavaró. de én most Khabaval vadászom Shimákra, majd minden meccsen össze is jön 1 :) látják persze, hogy jövök, de 48 csomóval jövök, nem nagyon van idejük reagálni, itt megintcsak a hátország ami meg tud menteni, illetve a távolság.
de egy radio locationnal szerelt Khaba megintcsak nagyon komoly érv arra, hogy 9-10km-re ugráljál 7 helyett...

mindenesetre a 8 v. 12km-s torpedók témáján lehet tűnődni, játékstílus/vakmerőség, stb.
de ezek bármelyike mellett a 16km-s verziót kimondottan gyengének érzem...


Faterkam en meg pont az ilyen Khabakra vadaszom a Shimaval, amikor spotolsz legalabb 5.9 km-re vagy es kapsz 15 db 76 csomos torpedot, aztan kerulgetheted a mezot, plane ha a kozepere keveredtel. :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44224 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Mydgard írta: Faterkam en meg pont az ilyen Khabakra vadaszom a Shimaval, amikor spotolsz legalabb 5.9 km-re vagy es kapsz 15 db 76 csomos torpedot, aztan kerulgetheted a mezot, plane ha a kozepere keveredtel. :D


kevés meccsem van még nagyon Khabaval, 15, az olyan 10 Shimat jelent nagyjából, meg 6-7 egyéb rombolót, meg pár csatahajót.
vak torpedóba futottam már bele, pech, tényleg pech, előfordulhat,
de azért alapvetően jobb teszed ha szaladsz a Khaba elől, nagyon nagyon szaladsz vissza a cirkálók mellé minél előbb :)

érdekességképpen most ehhez semmi kozod :) de találkoztam az elobb minden idők legrosszabb Shimajaval.
Gaben( + pár szám) nevű játékos volt, rank12 - ez is mutatja, mennyire random tud lenni a ranked :)
meg volt egy Shimaja. eljutott tier10-ig... bejött mellénk 8km-re, fustolt, és onnan lovoldozott.
ha a CV kuldott egy repulot spotolni akkor fustbol lott kicsit, fel is gyujtott egy Tirpitzet :D
spot nélkul meg ult a fustben.
cirkálóval voltam, kilőték a kormányt, megjavítottam, egy perc minimum eltelt mire elindultam felé, megvárt,ott ült a fustben, és arra várt, hátna spotol neki valamit és ujra tud lőni...
aztán megpróbált elszaladni. sikerült is volna, ha nem lovoldoz hátrafelé...
rettenetes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44226 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán rombolók

vonKurz írta:

Mydgard írta: Faterkam en meg pont az ilyen Khabakra vadaszom a Shimaval, amikor spotolsz legalabb 5.9 km-re vagy es kapsz 15 db 76 csomos torpedot, aztan kerulgetheted a mezot, plane ha a kozepere keveredtel. :D


kevés meccsem van még nagyon Khabaval, 15, az olyan 10 Shimat jelent nagyjából, meg 6-7 egyéb rombolót, meg pár csatahajót.
vak torpedóba futottam már bele, pech, tényleg pech, előfordulhat,
de azért alapvetően jobb teszed ha szaladsz a Khaba elől, nagyon nagyon szaladsz vissza a cirkálók mellé minél előbb :)

érdekességképpen most ehhez semmi kozod :) de találkoztam az elobb minden idők legrosszabb Shimajaval.
Gaben( + pár szám) nevű játékos volt, rank12 - ez is mutatja, mennyire random tud lenni a ranked :)
meg volt egy Shimaja. eljutott tier10-ig... bejött mellénk 8km-re, fustolt, és onnan lovoldozott.
ha a CV kuldott egy repulot spotolni akkor fustbol lott kicsit, fel is gyujtott egy Tirpitzet :D
spot nélkul meg ult a fustben.
cirkálóval voltam, kilőték a kormányt, megjavítottam, egy perc minimum eltelt mire elindultam felé, megvárt,ott ült a fustben, és arra várt, hátna spotol neki valamit és ujra tud lőni...
aztán megpróbált elszaladni. sikerült is volna, ha nem lovoldoz hátrafelé...
rettenetes...


Sajat tapasztalat, hogy a Tier 10-es hajoval rendelkezo jatekosok kozott a Shimi tulajdonosoknal van aranyaiban a legtobb retard, neha elkepszto formakat latok... Maganvelemnyem szerint a Khaba OP, hisz orosz es a jatek is orosz (belorusz). Ettol fuggetlenul szet lehet fingatni, elsosorban cirkaloval, tegnap Csappantyuval, multkor Hindenburggal tettem, bar ez nem kerdes. A Shimi 8 km-res torpedoval nagy odafigyelest igenyel, de ha jol tolod es szerences vagy, sorba jonnek a Devastatinget. Multkor a 3. utan az ellenfelnel megkertek, hogy alljak le... Nos, talan egyszer osszfutunk es meglatjuk mire megyunk egymassal. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44227 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nem csoda, a hajótipusok közül a rombolóval a legkényelmesebb a játék B)
Mennyi a Shima spottávja, fullosan, meg a max sebessége?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44228 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Nem csoda, a hajótipusok közül a rombolóval a legkényelmesebb a játék B)
Mennyi a Shima spottávja, fullosan, meg a max sebessége?


5.9 km a camo es 41 csomo zaszloval.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44234 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Mydgard írta:

leopardusz írta: Nem csoda, a hajótipusok közül a rombolóval a legkényelmesebb a játék B)
Mennyi a Shima spottávja, fullosan, meg a max sebessége?


5.9 km a camo es 41 csomo zaszloval.


nekem van rajta +50% gyorsito is, prem engine boosttal majdnem folyamatos.

ettől függetlenül ez a kényelmes dolog olyan urban legend, mint a CV csak van ül és artizik magának :)

ugyértem a kényelmes játék, meg a hatékony játék az nem feltétlenül ugyanaz. legegyszerűbb egyébként a csatahajó mind közül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.