Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja #45122 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BAGETT írta: Rém egyszerű. Amit nem lát azt nem tudja kikerülni. 5km-ről a 2x3 torpedó nem nagy kihívás, csak berakja rükvercbe és eltekeri a kormányt a torpedók felé. Ha mindenképpen úgy kell elengedned, hogy ilyen messziről látja, akkor számolj ezzel a manőverrel és célozz a fehér vonal mögé az egyikkel, a másikat nem indítsd el a vonalon. Persze úgy is max 1 fog találni, szóval nem jó üzlet. Vagy úgy kell elindítani, hogy ne lássa (látótávon kívül->álcát fullra, esetleg sziget mögül), vagy lehetőleg legyen elfoglalva valami mással, vagy le kell rohanni (néha Kamikaze), így 1,5-2km-ről veszi csak észre. A lényeg hogy ne legyen esélye se. Ez de gonoszul hangzik... :evil:


Akkor ezzel szúrtam el a rombolóval való játékot, mert mindig lehajóztam olyan közel a kívánt célponthoz amilyen közel csak tudtam, azt hittem így nagyobb eséllyel fog találni. Akkor csak elég annyira hozzá hajózni hogy a torpedók hozzá érjenek és utána csak várni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45123 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nem, ez így nem teljesen korrekt. Annyira közel kell menni hozzá amennyire csak lehet anélkül hogy észrevenne, 8-10km-ről mire odaér a torpedó már háromszor irányt vált a célpont. Ha mondjuk a Mutsukit 6,2km-ről látják meg, akkor 6,5-7 km-ről érdemes eregetni. Persze érdemes kapitányi skillel meg festéssel lejjebb vinni, akkor asszem már 5,3km (nagyon nem mindegy) és lehet 5,5-6 km-ről küldeni. Az se mindegy, mire vadászik az ember, távolodó hajóra nem nagyon érdemes lőni, ahogy arra se amelyik cikcakkban közlekedik. Ha valami szép komótosan egyenes vonalban halad veled párhuzamosan az felér egy vacsorameghívással. Amúgy a kistérképen be lehet kapcsolni a spottávot, de többnyire alapból is be van. Japán rombolóval létfontosságú.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45228 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Egy átok van ezen a hajón....Bármit csinálok vele tuti vesztes csapatba kerülök....Miatta mozog a win ratem 50 és 49% között. Jelenleg ezzel a hajóval 43% a win ratem...csak azért nem hagyom a fenébe mert kész fun hajó ezt leszámítva :D Nem tudom mit csinálok vele rosszul....pedig még füsttel is támogatom a csapattársaimat és spotolok is...

Itt low teitként (teir 8 csata) top 1 vagyok a (vesztes) csapatban... : (Itt főnyeremény a Bismarck Devastation strike-val, igaz közben Edinburgh sziget mögül hirtelen feltűnt és le is szedett ...





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45229 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Persze mentem egy két ilyen csatát is vele: Mert nem voltak hajlandóak támogatni a ca-k foglaláskor...... (persze előre küldenek és ha nem megyek akkor meg mindenki sír) Bár azt már egyre többször veszem észre még amikor német bb-vel is vagyok, hogy támogatás nélkül hagyják a DD-ket és elfutnak az ellenkező irányba....


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45233 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

AndrewTas írta: Az, hogy lehet, hogy egy ARP Kongo 5km ről simán kikerülte a torpedókat? Szinte egy helyben fordult meg....ÉS még találkoztam hasonlókkal..


tier8 csatahajók az automatán dobott repülő torpedókat is simán kikanyarogják.

tulajdonképpen az a lényeg, hogy vagy láthatlanul torpedózol, ami azt jelenti, láthatatlan vagy, nem ágyúzol, nem hívod fel magadra a figyelmet, pláne nem spotoloódsz, akkor is kanyarogni fognak, mert tűzharcot vívnak a többiekkel és kanyarognak, de azzal együtt lehet élni.

vagy lerohanod, az meg úgy néz ki, hogy szembe kivágódsz egy sziget mögül minél közelebb, és full gázon neki, aztán 1,5km-ről! nem 3, nem 4, nem 5, hanem szigorúan másfél km-ről elereszted a halacskákat. cirkáló is ilyen egyébként.

az 5-6km a létező legrosszabb megoldás lényegében esélytelen, hogy eltalálsz bármit is, ha igen, max 1 torpival, az meg nem nagy durranás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45243 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Vagy pedig ugy inditod el a torpita BBk ellen h megsaccolod merre fog kitérni (te merre térnél ki a helyében :lol: )

AndrewTas írta: Egy átok van ezen a hajón....Bármit csinálok vele tuti vesztes csapatba kerülök....Miatta mozog a win ratem 50 és 49% között. Jelenleg ezzel a hajóval 43% a win ratem...csak azért nem hagyom a fenébe mert kész fun hajó ezt leszámítva :D Nem tudom mit csinálok vele rosszul....pedig még füsttel is támogatom a csapattársaimat és spotolok is...]

Sztem jobb a Fubuki, mert eggyel több a torpedótöltője, funnak is :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.