Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45036 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

miami írta: Azért sajnálom, hogy itt a japán romboló hozzászólásoknál is már az oroszokról van szó, hisz lassan elveszítik igazi szerepüket a játékban.
Ott kezdődött, hogy behozták a radart, aztán az igazán erős ágyús rombolókat....és ha nincs a közelben egy cirkáló ami meg is védené, akkor annak annyi. :(
Ha mostanában játszom japán rombolókkal tier VI. fölött már-már szinte alárendelt ,másodlagos szerepben érzem magam a hajómmal a csapatban.

....de végül is talán a valóságban is így volt?..... :S
....persze az sem igaz, hogy az orosz rombolók voltak a világ legjobbjai..... :woohoo:
Esetleg tévednék?


Most kezdtem el a japán romboló ágat....Szóval nem én vagyok a béna, hogy a általában ha össze futok egy amcsi vagy ruski rombi val akkor szét szednek... Emiatt általában a csatákban alig tudok eredményt felmutatni általában a részvétem foglalásokban nyilvánul meg csak. Csak nagy ritkán sikerül dmg-t össze szednem (még teir 5ös rombinál tartok)

UI: Biztos nem cserélem le erre az ágra a német bb-ket, viszont sétahajókázni jó :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja AndrewTas által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45043 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nem vagy béna, egyszerűen közelharcban jobbak a többiek. A japánnak az előnye viszont az álca meg a torpedók, azt használd ki ;) . te spotold fel az ellenséges rombit, s kérj rájuk tűztámogatást. Na meg eregesd a torpedófelhőket. A 6os, a Fubuki, meg a 2 hetes nagyon jó rombolók. A Hatsu kicsit gyngébb. S sztem az ötös is jó, bár már rég volt az nálam..
Lehetőség szerint kerüld ki a DDket meg cirkálókat, nézd ki merre vannak a csatahajók, s hozzuk menj, mikor csak lehet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Mcarthur73, AndrewTas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45087 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nekem a Shima lett a kedvencem, az orosz rombolókkal nem igazán boldogulok. Jó dolog az ágyú ha van, de számomra a japán lopakodó módi jobban bevált. Gyúrj rá az álcára AndrewTas és ne lövöldözz feleslegesen, addig jó neked amíg nem tudják hol vagy.

Majd elfelejtettem, kis tierben a kedvencem az Isokaze (még kisebben meg az Umikaze). Bár nem tudom ma is olyan-e még, de komolyan gondolkozom rajta hogy visszaveszem. Pár rekordját máig nem sikerült megdönteni. Ha úgy érzed még nem megy ez eléggé, maradj inkább kis tierben egy darabig. Fent jönnek a radaros cirkálók és a többi játékos is jobb (persze csak az ellen oldalán), szóval ott nehezebb lesz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45113 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Nem vagy béna, egyszerűen közelharcban jobbak a többiek. A japánnak az előnye viszont az álca meg a torpedók, azt használd ki ;) . te spotold fel az ellenséges rombit, s kérj rájuk tűztámogatást. Na meg eregesd a torpedófelhőket. A 6os, a Fubuki, meg a 2 hetes nagyon jó rombolók. A Hatsu kicsit gyngébb. S sztem az ötös is jó, bár már rég volt az nálam..
Lehetőség szerint kerüld ki a DDket meg cirkálókat, nézd ki merre vannak a csatahajók, s hozzuk menj, mikor csak lehet.


Ezeket csinálom emiatt is van az, hogy 60% a win ratem a teir 5 dd-vel . Vagyis bázisokat foglalok. az külön tetszett, mikor foglaltam az ellenség bázisát külön megkaptam bónuszként a 2 cv-t is. (mindegyik egymás mellet volt a bázis közepén). Külön tetszett, mikor már én voltam az egyetlen életben marad dd és befoglaltam 4db zónát(A, B, C, D) Viszont torpedó ledobás nem megy, mármint hiába dobom le még a bb is könnyen kikerüli általában. Mit szúrhatok el?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45115 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BAGETT írta: Nekem a Shima lett a kedvencem, az orosz rombolókkal nem igazán boldogulok. Jó dolog az ágyú ha van, de számomra a japán lopakodó módi jobban bevált. Gyúrj rá az álcára AndrewTas és ne lövöldözz feleslegesen, addig jó neked amíg nem tudják hol vagy.

Majd elfelejtettem, kis tierben a kedvencem az Isokaze (még kisebben meg az Umikaze). Bár nem tudom ma is olyan-e még, de komolyan gondolkozom rajta hogy visszaveszem. Pár rekordját máig nem sikerült megdönteni. Ha úgy érzed még nem megy ez eléggé, maradj inkább kis tierben egy darabig. Fent jönnek a radaros cirkálók és a többi játékos is jobb (persze csak az ellen oldalán), szóval ott nehezebb lesz.


Kis teirben jobban ment, most ezzel az 5ös dd-vel csak azt értem el, hogy 40K ról 39K-ra esett az átlag dmg-m :D Torpedó ledobásnál vmit elszúrhatok, mert könnyen kikerülik... Az, hogy lehet, hogy egy ARP Kongo 5km ről simán kikerülte a torpedókat? Szinte egy helyben fordult meg....ÉS még találkoztam hasonlókkal..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45118 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Rém egyszerű. Amit nem lát azt nem tudja kikerülni. 5km-ről a 2x3 torpedó nem nagy kihívás, csak berakja rükvercbe és eltekeri a kormányt a torpedók felé. Ha mindenképpen úgy kell elengedned, hogy ilyen messziről látja, akkor számolj ezzel a manőverrel és célozz a fehér vonal mögé az egyikkel, a másikat nem indítsd el a vonalon. Persze úgy is max 1 fog találni, szóval nem jó üzlet. Vagy úgy kell elindítani, hogy ne lássa (látótávon kívül->álcát fullra, esetleg sziget mögül), vagy lehetőleg legyen elfoglalva valami mással, vagy le kell rohanni (néha Kamikaze), így 1,5-2km-ről veszi csak észre. A lényeg hogy ne legyen esélye se. Ez de gonoszul hangzik... :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.280 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.