Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44260 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Ez igaz, csak én a japán rombikat preferálom, na meg esetleg az amcsit is :cheer: . Az oroszok nálam leragadtak tier3ban :P


vonKurz írta: ugyértem a kényelmes játék, meg a hatékony játék az nem feltétlenül ugyanaz.


én tök boldog lennék, ha a saját csapatomban lévő dd-k átlagos élettartama meghaladná az 5 percet. B)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44265 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Gondolom a sok agresszív kismalac tul hamar felspotoltatja magát. Pedig ha tudnák..., kész terápia az a láthatatlan céltalan körözgetés :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #44273 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Yuuguoval én néha nem nyugtató terápiát kapok, főleg, mikor lövöm folyamat a torpedókat, de egy se talál, mert mind kifordul, vagy azután fordul random egyet, hogy ellőttem rá egy csomagot, meg hirtelen feltűnik egy hajó, ami felspotoltat és mindenki elkezd lövöldözni Xd (12km-es távot azért nem akarom teljesen kihasználni, jó a tartalék, hátha nekimegy valaki)

Ja, az se jó, mikor 5 dd van oldalanként, ebből 3-4 gunboatos, esetleg még t10-es, japán meg akkor rossz, ha t7-9-es, mert Akatsukinak, Kagerounak asszem jobb a spotja maxon, mint yuugumonak (méret, ugye, meg gondolom balansz)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44292 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igen ezzel én is így vagyok.
Vagy a legjobb rejtőzködés - torpedóval, vagy a legjobb gun-ok. Előbbi japán, utóbbi amcsi rombolók.
Az arany középutas német ill. orosz rombolók nem igazán váltak be.......(eddig).
( Olyanok mint a 4 évszakos gumik.) :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs egyik nemzetiségű hajónak sem esélye a másik ellen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, imi791117

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44293 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Miért lenne pl. a Taskhent vagy a Khabarovsk középút? Szökőévben torpedózok velük, ott van a 3x2, ill 4x2 gyors kezdősebességű, alacsony röppályás 4-5mp-es tűzgyorsaságú löveg, ennél gunboat-abb alig lehetne :) A 15km-re felhúzott lőtávú Taskhent már ultrakönnyű cirkálónak is nevezhető.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: imi791117

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44301 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igen, a 4x2-es löveg jól mutat. Bár még mindig nem éri el a Gearing tűzgyorsaságát és lövegfordulékonyságát. Valamint az amerikai jóval hamarabb is észreveheti. A torpedókat meg ne is hasonlítsuk össze, hisz ezek első sorban gun-os rombolók.
Egyrészt persze ezek csak száraz adatok, de amit te meg tudsz csinálni a Khabával azt legalább úgy, (ha még nem jobban) az amcsival is meg tudod.
Másrészt így színesebb a játék, ha mindenkinek más a kedvenc hajója.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.365 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.