0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33098 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Német csatahajóknál a manuális másodlagos irányába skillezni megérri, de pl egy Amagit felhúzni másodlagos builddel azért nem éri meg, mert amikor már egy tirpitz elérhető, már vissza tud torpedózni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33100 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

vonKurz írta:

Mydgard írta: Az Incoming Fire Alert nem jelzi, hogy peldaul rombolo poroszkal korulotted es szarra torpedoz. A Priority Target, az minden hajonal teljesen alap szerintem. Az Incoming Fire Alertet csak a papirtestu cirkalokra raktam fel.


nemtom. ugyértem ha tűzharcban vagyok, az incoming jelzi mikor indul a skuló, és mikor kell forduljak.
aki nem tud kifordulni, mint Yamato mondjuk, annak jobban van értelme, hogy bent vagyok-e a célkeresztben, ha igen akkor lőni is fognak értelemszeruen :)

de egy cirkálónak pont felesleges tudni, hogy ketten lövik-e, vagy nyolcan...


Ez így ebben formában abszolúte nem igaz. Ugyanis nagyon nem mindegy hogy nyolcan vagy ketten lőnek rám. Ugyanis az hogy mekkora fordulókat kell vennem egyáltalán nem mindegy, mert ilyenkor ugye esetleg le kell fordulnom a célról sőt lehet, hogy olyan irányba kényszerítenek amit nem is akartam.
De nem győzőm mondani és írni nincs általánosan jó kapitányi XP elosztás. Mindenkinek a saját játék stílusához kell ezeket igazítani akkor fogja csak az eredményét látni ezeknek a képességeknek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33105 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Kzoli írta:

vonKurz írta:

Mydgard írta: Az Incoming Fire Alert nem jelzi, hogy peldaul rombolo poroszkal korulotted es szarra torpedoz. A Priority Target, az minden hajonal teljesen alap szerintem. Az Incoming Fire Alertet csak a papirtestu cirkalokra raktam fel.


nemtom. ugyértem ha tűzharcban vagyok, az incoming jelzi mikor indul a skuló, és mikor kell forduljak.
aki nem tud kifordulni, mint Yamato mondjuk, annak jobban van értelme, hogy bent vagyok-e a célkeresztben, ha igen akkor lőni is fognak értelemszeruen :)

de egy cirkálónak pont felesleges tudni, hogy ketten lövik-e, vagy nyolcan...


Ez így ebben formában abszolúte nem igaz. Ugyanis nagyon nem mindegy hogy nyolcan vagy ketten lőnek rám. Ugyanis az hogy mekkora fordulókat kell vennem egyáltalán nem mindegy, mert ilyenkor ugye esetleg le kell fordulnom a célról sőt lehet, hogy olyan irányba kényszerítenek amit nem is akartam.
De nem győzőm mondani és írni nincs általánosan jó kapitányi XP elosztás. Mindenkinek a saját játék stílusához kell ezeket igazítani akkor fogja csak az eredményét látni ezeknek a képességeknek.

Még annyit, hogy ha rád céloz, nem feltétlenül fog lőni. Lehet talál egy közelebbit, gyengébbet. Ez csak annyi, hogy rád néz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33107 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Most sikerült frissítenem a játékot a pocsék netsebesség miatt. Holy, BIsmarckot próbáltam skillezni, de 2 4-es sorbéli skill mellett döntöttem a +1 felszerelés helyett, mert nincs sok pontja a kapitánynak 15 asszem).
Érdekes lesz a pontozás. Érdemes az eddigi ponteloszlást használni vagy új skillekből is van értelmes?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33115 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Sajnos a csatahajók meg vannak kavarva :( , most 3 pontos a másodlagos lőtávnövelő is, meg a plusz 1 fogyócikkes is, egyiket hanyagolnunk kell :S , s 4 pontos 4 darab is van ami kéne csatahajóra...
szóval melyik nemzet csatahajójára milyen build jár?? :unsure: :(((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33116 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ez lenne az én kérdésem is. Jó volna a tűzmegelőzés is, a másodlagos fegyver tunning is, de az elkölthető pontok végesek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.