0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33079 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Igen, 2 repülő az hasznos lehet, ha támadnak a cv repcsik
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33083 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nik0nosz írta:

vcsaba1968 írta: Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.


Első sorból Direction Center For Catapult Aircraft: két repülőd lesz 1 helyett (torpedó spotolás+légvédelem is erősebb) több nem is kell 1. sorból.
Második sorból: Expert Marksman (nálam több nem is nagyon jön szóba onnan, mert a 3-4-es szinten nagyon sok jó skil van inkább oda érdemes elkölteni) ott rajtad múlik mire fejleszted, lehet másodlagos (nem tudom amcsi BB-km ilyenek, de sztem kevésbe erősek ebben, nem túl érdemes azt húzni), légvédelem (ebben nagyon erősek érdemes lehet azt fejleszteni) vagy a concealment expertet is meg lehet fontolni Iowára (túlélésben sokat segíthet, meg nagy eséllyel te lősz előbb az ellenfélre).

Remélem tudtam segíteni

Köszönöm a választ ezért tetem fel a kérdést ,hogy ne a saját angol tudásomra hagyatkozzam(ami egyenlö a 0-val).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33094 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nik0nosz írta:

vcsaba1968 írta: Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.


Első sorból Direction Center For Catapult Aircraft: két repülőd lesz 1 helyett (torpedó spotolás+légvédelem is erősebb) több nem is kell 1. sorból.
Második sorból: Expert Marksman (nálam több nem is nagyon jön szóba onnan, mert a 3-4-es szinten nagyon sok jó skil van inkább oda érdemes elkölteni) ott rajtad múlik mire fejleszted, lehet másodlagos (nem tudom amcsi BB-km ilyenek, de sztem kevésbe erősek ebben, nem túl érdemes azt húzni), légvédelem (ebben nagyon erősek érdemes lehet azt fejleszteni) vagy a concealment expertet is meg lehet fontolni Iowára (túlélésben sokat segíthet, meg nagy eséllyel te lősz előbb az ellenfélre).

Remélem tudtam segíteni


második sorból extra fejvakarás nekem, a Des Moines hagyján, amugy is k-va sokat lő, de Zaora ?
mert az Adrenaline Rush az ugye 50% hp mellett 10%-l gyorsabb toltesidot jelent, azért ezt csatahajótól a keményebb cirkálókig mindenre szivesen feltenném...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33095 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Mydgard írta: Az Incoming Fire Alert nem jelzi, hogy peldaul rombolo poroszkal korulotted es szarra torpedoz. A Priority Target, az minden hajonal teljesen alap szerintem. Az Incoming Fire Alertet csak a papirtestu cirkalokra raktam fel.


nemtom. ugyértem ha tűzharcban vagyok, az incoming jelzi mikor indul a skuló, és mikor kell forduljak.
aki nem tud kifordulni, mint Yamato mondjuk, annak jobban van értelme, hogy bent vagyok-e a célkeresztben, ha igen akkor lőni is fognak értelemszeruen :)

de egy cirkálónak pont felesleges tudni, hogy ketten lövik-e, vagy nyolcan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33096 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
De ha a Yamato ugyse tud fordulni akkor minek tudni neki h épp célkeresztben van? :P H felvegyék a mentőmellényt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33097 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Én csatahajóimnál a másodlagos+légvédelmet erősítettem. Az első sorból a kiknéznekrád került fel, nem egy wasistdas. A manuális másodlagos szerintem minden csatahajónál hatalmas segítség, egyébként a manuális légvédelem is, de ugye mindent nem lehet feltenni (mondjuk kár, pár milla kapitányi xp után mekkora lenne már, ha minden skillt élesíteni lehetne, ami csak szóba jöhet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.