CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57756 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Mcarthur73 írta: Melyik a virsli? :side: :blink:

Szerintem a Worcester a hangzás alapján.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57757 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Grievous írta: Amúgy mikor is kezd el szűkülni a raj dobási szöge? Kis számláló mutatja ami ott van ledobás közben? Mert néha úgy láttam ,hogy nem szűkülne, AA boostos hajó elvileg nem volt a közelben, hogy gondot okozzon.


Amennyire én tudom, mindenfajta célzás a CVknél úgy működik, hogy minél hosszabb ideig nem váltasz irányt, annál jobban szűkül a célkereszt, ha elmozdulsz jobbra vagy balra, akkor tágul. A visszaszámlálás csak azt jelenti, hogy mennyi időd van ledobni a cuccot.

Pl. rakétásokkal repülsz rá egyenesen valamire, akkor a célkereszt a maximális szűkülést kb akkor éri el, amikor 5-6 másodpercen van a számláló, persze csak akkor ha nem módosítasz az irányon közben mert az iránymódosítást célkereszt növekedéssel bünteti a rendszer. Akkor dobsz a legjobban, amikor a rárepülés pillanatában már tudod hova kell majd céloznod (fehér jel). Próbáld ki training roomban ezeket.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57758 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Rangernél nem volt gond, ott a rocket squad talán jobban kihasználhatónak érzem 1 kör után, mert az szélesen küldi ki, japán meg hosszában. Csak shoukakuval most szinte nem akart összeszükülni, grobera nemigazán volt lehetőségem 8km-ről megkezdei a közelítást, mert a sziget ott volt, másik oldalról utána indítottam egyet még és onnan egy betalált végül. Csak a dive bomber squadnak volt 1 hit 2 nopen dobása.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57764 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Sajnos, nagyon rossz a tapasztalatom ezzel kapcsolatosan.
Épp az előbb mentem a tizedik csatát Shokaku-val.

Tíz csatából összesen kettő!! alkalommal mentem T8-s csatát. A többi mind T10 csata volt.

Ezt nem megérzésre, vagy nagyjából írom, hanem megszámoltam a délelőtti csatákat és most, a délutáni csatákat is.

Saját szintjén szépen lehet vele haladni, bár nehezebb a játék mint tegnap.

Esetleg segítség lehet a vissza térő gépek elvesztésének csökkentése érdekében a következő:

- Figyeljük meg, hogy a támadó hajó... "mögött" ne legyen másik hajó.
- Gyorsítsunk fel a megfelelő távolságban, vigyázva arra, hogy maradjon a gyorsításból tartalék is.
- Támadjuk a célpontot, majd ismét gyorsítva, esetleg manőverezve távolodjunk néhány másodpercig
- Használjuk a visszahívást parancsot.

Ezzel a megoldással jelentősen megemelkedett a visszatérő repülők darabszáma. Volt persze, hogy későn vettem észre, hogy távolabb volt még egy hajó, ilyenkor a raj elveszett sajnos. Abban az esetben viszont, ha el tudott egy kissé távolodni a raj, akkor volt ideje "el tűnni". Mivel már ennek is késleltetése van sajnos, így kell javítani kicsit a rajok esélyeit szerintem.

T10 csatákban gyakorlatilag spottolni lehet vele, másra nem igazán jó.

Egyik T8-s csata a kettőből:




(Nem saját account, csak besegítek, ezért van a név törölve.)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57766 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Némi infó a hotfixről:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57767 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
5 Lexington cv meccs, 5 loss

T8 - T9 - T9 - T10 - T8

Átlagsebzés: 107k dmg, de nyerni nem tudunk, még így se .... :sick:


Mellékletek:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.