CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57835 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Egy kört mentem rangerrel scenarioban, szokni kell, elég sok torpedó ment a célpont mögé a kettőből így 1 talált általában :dry: de legalább nem lőtték el a gépeimet folyamat itt.








Shoukakut is kipróbálnám scenarion, csak kéne egy t8-as... Xd

Azt nézte valaki, hogy az átlagsebzésre kapó medálért (vagy miért, amit ingame profilnak lehet használni), ott a 3-asért még mindig fel van tüntetve a t9-es cv-k? Meg küldiknél is ott van a t9-10 cv, mint feltétel, mikor nincs már t9-es és nem akarnak jelenleg ilyent, 2. cv ágat is ilyen tierrel akarják megcsinálni majd :huh: )
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57836 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen néztem. Nekem még megvan a harmadosztályú érmem. A kívánalmakat nem csökkentették. Szerintem ez a legkisebb bajuk most a fejlesztőknek.

Az egyik oldalról szorongatják őket a jó nevű klánok, hogy vegyék ki a hordozókat, a másik oldalról meg panaszkodnak a hordozósok, hogy most alig játszható a hajó osztály.

Kíváncsian várom magam is, milyen megoldást fog kitalálni és bevezetni a játék készítője.

Szerintem ne Scenario-ban gyakorolj. Éles, random csatákban sokkal többet lehet tanulni. Ha kevés a kredit, akkor alacsonyabb szinten, ha meg van elég, fedezni a költségeket, akkor meg had menjen a csata.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57894 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mentem 2 kört seattle-lel, nem maxos a kapitány, meg talán aa flag sincs, 6.9 a másodlagos max lőtávja, de wtf







AA sector, AA boosttal is elkapott egy torpedóval, utána meg leszedtem még párat mielőtt kirobbantottak a lemmiing csapatom hiánya miatt...
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57895 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Meg Shoukakuval mentem egy kört, hát, mikor shoukakura ráakartam menni dive bomberekkel akkor a full hp-ról hirtelen mindegyik lement pirosra majd el is párolgott, ööö ok, Roon viszonylag messze volt...











Richelieoura próbáltam először egy rocket squadot de 14 nopen, 0 fire, hát öö... bismarck kapott 2 citadellát, 2-2 torpedót kapott a scharnhorst + nagato páros és ennyi volt a meccs, huh, ez se hozza meg a kedvemet a cv-zéshez
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57899 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ahogy elnézem, nem sok kárt tett a cirkálódban a T8 hordozó.

Másik dolog, nem egészséges egymás hordozóját támadni. Lehet, csak nem egészséges. Ha ilyet látok, eldobom az aktív rajt, indítok egy másikat és a hordozó felett elindítom a kísérő vadászokat is. Így a kísérletező kapja a légvédelmet és kétféle vadász is megtámadja. Hamar abba maradnak a támadások.

Shokaku-val mentem én is. Kipróbálni a hot-fix-t. Nem voltam szerencsés, mert azonnal T10 csata.

Sok mindent nem is tudtam csinálni. Igyekeztem spot-olni meg az egyedüli célpontokat támadni.

Összességében mentem délután minden komolyabb hordozóval. Változó eredményességgel. Nem töltöm fel ide az összes képet. T6-ban inkább a mezőny elején. Magasabb szinten meg középmezőnyben végeztem.



Így kevesebb kép kellett.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57903 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Meccs végén sok célpont nem maradt, csak a cv (többi 1-2k hp-n, vagy Roonhoz hasonló légvédelemmel). Ilyenkor nincs mit válogatni.


Mostani hotfix jelenleg, hogy érződik?
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.