CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57904 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ha jól értettem a dolgokat, akkor 5%-l csökkentették az AA sebzését.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57905 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Huh, de soknak hangzik, igaz, WG-ről beszélünk, WoT-ban is szép kis változásokat szoktak vinni, habár wows része talán normálisabb Xd


Rangerrel azért még megnéztem még egyszer ezt a scenariot, ez már picivel jobb kör, cska sokat dobom a hajók mögé a torpedókat, meccsen meg talán sok volt a 3 dd :dry:







Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57917 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ha még játszik valaki hordozóval, akkor a T6 hordozókat ajánlanám. T4 nagyon gyenge. T8 folyamatos T10 csata, T10 nagyon drága üzemeltetni és gyakran előfordul, hogy alig van sebzés.

T6 hordozókból is a japán most a használhatóbb szerintem.

Egy mai példa:



Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57921 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én egyet még mentem scenarioval, megnéztem a bázisvédős milyen, de asszem semmit se mondok inkább :D











Kellett egy citadella találat, ezért gondoltam erre, hogy bemegyek. HE bombával egy Kuma-t citadelláztam Xd Nemtom csapatteljesítményről mit írjak, hogy ha ilyen sokan végeztek alattam és én nem csináltam sok mindent szemmel láthatólag...
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57922 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én azért még küzdök T8 - ban, több - kevesebb sikerrel,... kellene mindkét T10 - es B)

Mai nap eddig nem rossz, pedig volt T10 is párszor :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57924 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Sok türelmet kívánok hozzá!

Mire meglesz a két T10 hordozó, a fejlesztők is kitalálják, mi legyen ezzel a hajó osztállyal.

Annak örülök, hogy legalább valakinek megy is a T8. Ma nem erőltettem őket. Eléggé lelomboz, mikor meglátom, hogy T10 csatában kettő!!! darab T8 hajó van és abból az egyik az enyém.



Grievous: Ha nem megy, nem kell erőltetni. Innen nézve kicsit sok volt az egymáshoz közeli hajó. Oda én nem viszem be a rajt, mert azonnal lelövik őket.

Érdemes kicsit számolgatni a hajóknál, mielőbb csatába viszed őket. Minden hordozónál kiírja, hogy egy-egy repülőgép, amit felkészítenek, mennyi időt vesz igénybe. A rakétás gép van kész a leghamarabb, a torpedós meg a leglassabban.

Kezdésből van talán másfél raj készen a fedélzeten minden géptípusból.

Ha az első rajt elviszed és mindet lelövik, akkor maradt egy fél rajod. Ezt vagy elviszed támadni, vagy malmozol.
Ha mind a három rajt lelőtték, és a fedélzeti tartalékot is, akkor gyakorlatilag a csata feléig nincs mivel támadni. Nagyobb rajoknál meg még hosszabb a várakozási idő. Pontos számokat fejből nem tudom, de érdemes ennek utána nézni.

Oda szerettem volna kilukadni, hogy igaz, végtelen számú repülőgép van, de olyan hosszú a felkészítési idejük, hogy a csata régen véget ér, mire érdemben bele tud a felelőtlen hordozó játékos ismét szólni a játékba.

Ezért javasolt a magányos célpontok támadása, valamint az egyszeri támadás, eltávolodás és visszarendelés. Könnyebb feltölteni őket, mint az egész rajt kivárni, míg előhozzák a tartalékot és felkészítik őket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.