CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57700 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
nagyfater


T6 - ban az a sebzés szerintem nem rossz, lehet persze egy kicsit jobb is, de átlagnak tökéletes


Grievous

Gyakorolni, gyakorolni, nincs más ... első nap még ilyen kört se tudtam menni, mint Te
Coop - ban nem bírtam eltalálni egy Bismarck - ot se ... ott azon a ponton voltam, hogy visszaadom a cv - ket

Aztán nem adtam fel, néztem videókat, és most már jobban megy
Menj randomba, az ember teljesen másképpen viselkedik, mint egy gép

Shokakuval már 9-10 km - en bal egér, és megkezdem a támadást, elé célzok, és amikor totál beszűkűlt már, akkor kezdem el korrigálni, hogy hova dobja, és full speed, ja és ha lehet akkor csak az egeret mozgatom finoman jobbra - balra, mert ha wasd - olsz akkor durván szétdobja a "célzót"

gyakorolni kell és menni fog, inkább jóval eléje célozz, aztán max kicsit visszahúzod

Ne add fel ! B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nagyfater, Szete58
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57702 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én lehet inkább hagyom, most is az volt, hogy közelbe se értem, de már eltüntek a gépeim...
meg egy kis időben az fps-em 5-re esett le pár másodpercre ami elég ,hogy ne tudjak semmit se csinálni -.-"








Melléklet:

Fájlnév: 20190205_1...wsreplay
Fájlméret:2,690 KB



t10 meccs, mert miért ne, 10km-re értem és eltűntek a rajaim, végül volt 3 torpedó találatom, de mikor csináltam volna képet az eredményről KIDOBOTT a kliens és nem engedett vissza, legalábbis a töltést el se kezdte gomb lenyomás után..
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57703 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
de röhej ,hogy elötte bismarckkal egy midway+shoukaku majdnem megölt full hp-ról, aa sectort beállítottam, küldtem fel repcsit és még úgy se csinált semmit se az AA, most akkor minek van ez?








Melléklet:

Fájlnév: 20190205_1...wsreplay
Fájlméret:2,507 KB




majdnem, megölt a cv, ami miatt nem tudtam lőni, mert kerülgetnem kellett a rajokat, torpedókat, meg az elelfél fele a map másik felén volt ahova mentem volna, emiatt semmit se tudtam csinálni, jó, hogy valaki beírta chatre, hogy cv-k most hulladékok, ja, látom.... nem, nem értem, mikor sima hajókkal megyek a légvédelmet nem látom működni, mikor cv-vel, akkor meg 0-24-ben tökéletesen működőt látok
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57705 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
én nem tudok valami irányítási módot vagy csalás működik a játékban?lexington 3x3 fős torpedó vetővel támadott 3 irányból egyszerre gyönyörűen ollóba fogott nem volt a csatában másik lexi , tapasztal más is hasonlót?
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57706 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

nagyfater írta: én nem tudok valami irányítási módot vagy csalás működik a játékban?lexington 3x3 fős torpedó vetővel támadott 3 irányból egyszerre gyönyörűen ollóba fogott nem volt a csatában másik lexi , tapasztal más is hasonlót?


ez a replay érdekelne
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57707 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

nagyfater írta: én nem tudok valami irányítási módot vagy csalás működik a játékban?lexington 3x3 fős torpedó vetővel támadott 3 irányból egyszerre gyönyörűen ollóba fogott nem volt a csatában másik lexi , tapasztal más is hasonlót?


ilyen nincs ...


Grievous

Midway - nek brutal AA - ja van, főleg egy T8 shokaku vadász ellen
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.