CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57708 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
sajna ki van kapcsolva a felvétel nem tudom megmutatni.én is csak lestem ki a fejemből hogy ez hogy van mindenütt aszt olvastam hogy csak egy raj irányítható egyszerre.ez gyönyörüen 3 irányból és totál egyszerre jött.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57709 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
rámentem Midwayre, GoKura, de a közelében volt egy chapa és egy salem, Yamatora, de volt mellette egy Minotaur, de csak néztme, hogy lelöttek minden gépet :dry:
csak az is zavar, hogy aa cruiserrel (desmoin) 2 kört mentem patchváltás után, de alig tudtam lelőni a gépeket, aa boost és sector kijelölés mellett. AA skillekkel nem volt kihúzva, mert cw setup van rajta biztonságért, de, ez kicsit sok....
Oh, jingles videó erről, vagyis a gondokról.


nagyfater Max az lehet, hogy gyorsan dobta le egymás után, de kellett ahhoz fordulnia a gépekkel és azt látod, hogy 3 gép a rajból kiáll és repül vissza a CV-re
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57710 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ha ennyi gép van egy kupacon, akkor arra nem szabad rámenni ...

ha van 2-3 BB kb egy helyen azok is lenyomják az egész rajt az égről ... inkább akkor magányos CA - t támadj

keresni kell a lehetőségeket, nem mindig könnyű, én se tolok minden körben +150k dmg - et
ha T10 - be tesz akkor csak finoman, T10 USA hajókat csak a végső esetben támadok meg
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57711 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Üdvözletem!

Próbálok én is segíteni egy kicsit az átalakított hordozók használatának elsajátításához.

Néhány jó tanács.


1. A szokásos dolog maradt, vagyis először az ellenfél rombolóira és úgy általában a felderítésre kell fókuszálni. Ha már ott vagyunk, igyekezzünk minél több kárt okozni a rombolónak. Egyrészt direkt sebzéssel, másrészt minél hosszabb ideig spottolva, hogy a csapattársaknak legyen célpontja. Első támadásra ezért javaslom a rakéta támadó repülőgépeket. Több rácsapással kellemetlen helyzetbe tudjuk hozni a rombolót. Elnyomja a javítást, füstöt, stb.
2. Második raj támadásánál mérlegelni kell, hol tudunk érdemben és gyorsan sebzést bevinni. Érdemben akkor, ha van magányos hajó, gyorsan pedig, ha a legközelebbit támadjuk. Ha AP bombáink vannak, akkor szűköl a dolog, mert azzal elsősorban csatahajót érdemes támadni. Torpedó vető rajjal szintén. Mind a kettő helyes használatára vannak videók, de e mellett sokat is kell gyakorolni.
3. Támadás során a lehető legtávolabbra ki kell zoomolni szerintem a rajnál. Így könnyebb a flak támadás elkerülése. Sose repüljünk egyenes vonalban a támadandó célpont felé, mert a légvédelmet kezelő AI elég hamar kiszámolja, hogy hol leszünk 2-3 másodperc múlva és azt a területet fogja megszórni, ami a támadó rajunk végét is jelenti egyben. E helyett folyamatosan manőverezzünk a rajunkkal és úgy közelítsünk rá a célpontra. Szintén vannak róla videók.
4. Támadás után se feledkezzünk meg a rajunkról , illetve a manőverezésről, mivel a távolodó rajt ugyan úgy támadni fogja a légvédelem. Itt kezd elterjedni egy olyan nézet, hogy egy rácsapás, egy raj. magyarán egyszer támadjunk, utána hívjuk vissza a rajunkat. Ez majd kiderül, beválik-e hosszú távon.
5. Csoportosan haladó hajókat messze kerüljük el. Képtelenség kiszámolni a légvédelem előretartását. csak veszteségeink lesznek.
6. Ne feledkezzünk meg az ellenfél hordozójának rajairól sem. Igyekezzünk az útjába kerülni és a saját hajóink előtt aktiválni a kísérő vadászokat. Ez által tudjuk támogatni a csapatunkat.
7. Sose feledkezzünk el a térképről sem. Igyekezzünk a hordozót a megfelelő módon és helyre mozgatni, időben.
8. A hordozó - sajnos - automatán javítja és védi magát. Ezzel semmi dolgunk nem lesz.
9. Az előbbi pontból következik: Az ellenfél hordozóját csak súlyos veszteségek árán támadhatjuk. nem biztos, hogy megéri az időveszteség, ami alatt más célpontot is támadhattunk volna.
10. Mivel semmi segítség nincs támadáskor az előretartás számolásához, ez csak sok gyakorlás után fog készség szinten begyakorolódni. Addig érdemes alacsonyabb szintű hordozóval gyakorolni a támadásokat. Nem javaslom a PVE módot. Máshogyan reagálnak az AI hajók, mint az élő játékosok. E mellett ebben a módban nincsenek a túloldalon hordozók.


A kapitányi skillekről:



Ezeket a beállításokat javasolnám. A japán vonal egy kicsit más, eltérő.






A modulok elosztásáról:









A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, nagyfater, hadtjuk, Sith7, Szete58, leopardusz, Acetil_coenzim_A
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57714 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Köszi Trucker a tanácsokat, észrevételeket. Lenne egy kérdésem az új CV játékmódban játszókhoz. Láttam videókban profi játékosoktól, hogy torpedóvetőkkel ahogy rárepülnek a kiszemelt áldozatra, általában csatahajókra többször is le tudják vinni a támadó rajokat ledobni a torpedókat ugyanabból az irányból, hogy a több hullám is betalál. Nem úgy hogy egy támadásnál lerakják a torpedót, majd átrepülnek és visszafordulnak. Ezt hogy csinálják? Hogy szűkül olyan hamar a célzósáv?
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57716 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Támad mondjuk 9 km - nél, majd újraszűkűl, és elengedi 3 km - nél is újra a torpedókat

Én is próbálkoztam ezzel, de még a 3 km - est is képesek kikerülni, ha időben reagálnak, nemhogy a 9 -est

Én ahogy tudom ledobom, majd 4-5 km után forduló vissza
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.