CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57717 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Szívesen!

Szerintem, a Hakuryu T10 hordozót láthattad. Annak a fejlesztett torpedó vető raja képes 8 km hatótávolságú torpedót szállítani és használni. Kb onnan oldja az első készlet torpedóit, ahol fel spottolódik. Gyakorlott játékos olyan 14-15 km távolságra támadó alakzatba viszi a rajt, 8 km-n vagy előtte old - Figyelem !!- lehet hogy még le is lassít kicsit, mert azt is lehet, majd oldja a következőt, és így tovább. Mire közvetlen közel ér, eldobta a falkányi torpedót. Mi előtt kilőnék a gépeit, nyom egy F-t és máris biztonságban van a teljes raja. Sőt egy része már talán vissza is ért a hordozóra. Nincs más dolga, mit újra ugyan ezt eljátszani. Nagyjából így történnek a 300-500 K-s sebzések.

A kapitányi skill is ezért más a japán hordozón, mint az amerikain. Kár lenne a nagy hatótávolságú torpedót megrövidíteni kis sebesség növelés miatt.

Persze ezt a trükköt csak a japán hordozó tudja. Ő sem sokáig. Pánikszerű sebességgel közelít a hotfix. Nem lepődnék meg, ha már csütörtökön javításra kerülne.

E mellett bizonyára kicsit lejjebb tekerik még a hordozók paramétereit, mert sok panasz érkezett.

Jelenleg a T4-T6 hordozók alig használhatóak, sebzést keveset osztanak, stb.

T8 jó lenne,kifejezetten a Saipan-t kedveltem meg, de sajnos nagyon sokszor kerülnek T9-T10 csatába. Itt elsősorban spottolásra alkalmas. Nagyon kivételes esetben használható eredményesen magasabb szintű hajók ellen. Itt különösen fontos, hogy egyedüli célpontot támadjunk és nagy sebességgel, egyetlen rácsapást tudunk kivitelezni. Utána azonnal visszarendelni őket a veszteségek csökkentése miatt.

A T10 mind a két ágról jól használható, erős hajók. Ha javítják a japán hordozót és változik ismét az légvédelem a hajókon, akkor nem tudom, milyenek lesznek.

Most a Hakuryu olyan mint egy szamuráj kard. Vékony, nagyon erős, akit kinéz magának, annak annyi is volt a játék. Volt, hogy Mushashit szemből kicsaptam torpedókkal. Biztos vagyok benne, hogy nem kedvelte meg a játékstílusomat.

A Midway inkább buzogány. Ütni-vágni keli mindenkit, aki szembe jön. Mindegy neki, ki az. Jól bírja a gyűrődést. Volt hogy egyedül maradtam egy rombolóval. A túl oldalon maradt két hordozó, két csatahajó sérülten, meg egy cirkáló épen, egészségesen. A végén nyertünk és egy hordozó maradt odaát, de csak azért, mert nem értem oda a bombázó rajjal.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, leopardusz, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57722 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Amit írtál az a "kisebbik" probléma. Mi van ha csak vakon szórja az ember a torpedókat kb az ellenség irányába amilyen gyorsan csak lehet? AA meg nem nagyon van. Nem részletezem, Jingles már feltette:

De legalább ígértek egy gyorsjavítást hogy játszható legyen...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja BAGETT által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57725 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem látom a videót, mert melóban le van tiltva, de nekem néha az utolsó pillanatban ledobott torpedót is ki tudják kerülni, vagy max csak 1 - et kap be, ... ebből kiindulva a 8-9 km - ről indított torpedók ... hááát nem tudom ... repülők DD - k lesznek ? :blink:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57726 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Lehet, hogy kikerülik, de azért 12 torpedót úgy, hogy nem is tudsz róluk míg fel nem spotolodnak az úgy macera (jó videóban úgy van, hogy az utolsó 4 gépet spotolják csak fel, de úgy van ,hogy elküldi ezt a 12-t, és annyi idő van az utolsó elküldéséig, hogy tudja küldeni a következő osztag torpedósat amivel folytatja tovább ezt a támadást.

Kíváncsi leszek mi lesz végül ebből. Mert vannak jó dolgok a reworkban (végtelen rpeülők, ha már minden "lőszerből" végtelen volt eddig is, csak a repcsikből nem), csak az aa néha randomnak érződik (pl lexington 6 gépét lelőttem Z-46-tal, mikor mellém ért, tudom, lelötték pirosra a repcsik hp-ját és amiatt lett végül 6 ribbonom)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57727 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
na, majd megnézem azt a videót otthon, meg kérdés mi lesz a hotfix után

igen a random dolgozik, ... tegnap vért izzadva tudtam menni 2 db 100k - s kört, a többiről inkább nem beszélnék :S :sick:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57739 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Aki úgy számol, hogy majd újrakezdi a cv-ket, annak ajánlom, hogy a 6-osoktól kezdje, mert a 4-ek borzalmak lettek....
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.222 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.