Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 5 napja - 5 éve 5 napja #59081 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Saipan hordozó

Erőssége a hordozónak, hogy T10 repülőgépekkel van felszerelve. Hátránya, hogy ezekből kevés van egy rajban.

A fedélzeten 9-9 gép található minden rajból, így óvatosan kell velük bánni.

Rakéta támadó raj. 10600 HP a raj értéke. Hat gépből áll egy raj, ebből kettő támad egyszerre. Tiny Tim rakétákból 3-3 db van a gépre felszerelve. 68 mm páncél átütéssel és 33% gyújtási eséllyel. A raj gyors, könnyen irányítható. A fegyverzet nem igazán alkalmazható rombolók ellen. Már nem is nagyon kísérletezem vele. A raj maximum 97200 sebzést tud okozni. Sajnos nagyon lassú az újra fegyverzési ideje (117s) Alapvetően egy jó felderítő és támadó raj. Felderíteni bármit, de támadni csak cirkálót és csatahajókat érdemes velük. Senkit ne tévesszen meg, hogy T10 repülők. T8 hajók ugyanúgy leszedik őket egy pillanat alatt a kis létszám miatt.

Torpedó bombázó raj. Jelentősen lassabb a rakétás rajnál. Szintén 6 gép van egy rajban és abból 2 támad egyszerre. A raj 77604 maximális sebzésre képes. A torpedói lassúak, viszont gépenként 2-2 darab van felszerelve. Így sokszor tud meglepetést okozni a céloknak. A lassú torpedók miatt muszáj skill ponttal támogatni a torpedó vető rajt. Modul HP támogatást is ennek a rajnak adtam, így nagyjából kiegyenlítve vannak a HP értékek a többi rajjal. A lassú torpedók miatt inkább csatahajó és cirkáló a célpontja, de a torpedó felszerelés miatt meglehet próbálni rombolók ellen is használni, de csak ha nagyon muszáj. Végtelenül lassú a gépek újra felszerelése (143s)

Bombázó raj. A már megszokott 6 gépből áll a raj, amiből itt is 2 gép támad egyszerre. HE bombával van felszerelve, aminek 67 mm a páncélátütése és 64% a gyújtási valószínűsége. A raj maximum 134440 sebzés okozására képes. Igazi, univerzális fegyver. Az irányzéka optimálisnak mondható. Jellegzetesen rövidre van vágva a zuhanásból történő bombázás ideje. Nagyon be kell tanulni a ... ritmusát a bombázásnak. mert nagyon könnyen kicsúszhatunk az időből. Minden célra alkalmas. A rakéták és a torpedók helyett, gyakorlatilag ezt a rajt alkalmazom rombolók ellen. A nagy páncél átütés miatt a rombolón belül szokott robbanni, jelentős kárt és HP veszteséget okozva. manőverező rombolókat jól leköveti megfelelő gyakorlás után. Nagyon lassú a gépek újra felszerelése (135s)

Sajnos hiába a T10 raj, a kevés gépszám miatt nagyon könnyen lelövi őket a légvédelem. Nem igazán kezdő CV játékosok kezébe való. Rengeteg gyakorlást, térkép és hajó ismeretet igényel. Itt természetesen nem a saját hajó megismerésére gondoltam. Nagyon meg kell gondolni, milyen célt támadunk, milyen irányból és merre távozik a raj, a gép veszteség csökkentése érdekében. Nagyon sokat van T10 csatában. Kifejezetten nem kedveli a Minotaur-Worchester páros légvédelmét. Magányos célokat van esélye támadni, de mint írtam, nem kezdő barát hordozó.

Mellékelt képek az előbb futott csatából vannak. T9 csatában szépen megállja a helyét. Sajnos, más játékosok helyett nem tudja megnyerni a csatát.




Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 napja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 napja #59087 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ez jó, rangerrel t8-at kapok, az egy dolog, de hogy asahiot ne tudjam eltalálni rkaétásokkal, az már kész röhej...





ofc bukó... én eleinte probáltam asashiot sebezni legalább, saipant kiszedte, engemet torpeddókkal misselt, kiev ráment, akkor hagytam és próbáltam volna csinálni valamit, de a csapat eltűnt...

aztán t5-6-os meccs, egy fokkal másabb





csak auto pilottal majdnem megölettem magamat a prém francia bb-vel, csak a megmaradt bb-nk a lángoló, 500 hp-s hajót kiszedte...
na, 30k xp még kb lexi-g, kérdés, hogy utána megveszem-e most, fletcher, chung mu jobban kellene
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja - 5 éve 4 napja #59097 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ahhoz képest, hogy rakétákkal NEM BÍROK eltalálni egy dd-t (misselnek a rakéták 0-24-ben), ez...










este lehet megyek 1-2 kört, hogy ne menjen pocsékba a prémnap, a 200%-os xp-jű camot raktam fel, így nem is kell sok

a dd biztos nem volt boldog... (ismerősömnek is ez a baja, 90% hp vesztesége néha cv-ktől van ami ellen nem tud mit tenni), azért is biztos vagyok benne, hogy nem örült nekem, mert kövi támadásnál smokeban nem láttam de ledobtam a bombákat, és meghalt Xd
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 napja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja #59119 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ez komoly? Ez még mindig ilyen szinten...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja - 5 éve 3 napja #59121 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Érdekes megoldás. Nem ismertem ezt a módszert eddig. Gondolom, a következő Hot Fix-l kiveszik az Immunity Zone-t is a rajoktól. A CV-re ható kapitányi skill-t is egyből kivették, ahogy valaki linkelte, hogyan kell használni.

Szerintem a CV játékosok 90 %-a nem is ismerte egyik módszert sem.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 napja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja - 5 éve 3 napja #59126 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hááát én bevallom őszintén, nem ismertem egyiket se

csak tolom ész nélkül a cv - ket , mint süket a csengőt :P
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 napja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.