Amerikai repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59327 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Trucker39 írta: Ma átnéztem néhány csata videót, számolgattam és itt-ott módosítottam a hordozóim beállításait, valamint a követendő taktikát is.

Még sokat kell gyakorolni, de szerintem jó lesz az irány. Vagyis majd a holnapi javítás után kiderül, hogy mennyiben maradhat ez a taktika.

Úgy fogalmaznék inkább, ma még jó volt. Íme egy példa.

Jelmagyarázat: Confederate, Solo Warrior, High Caliber


Másik példa kicsit későbbről. Confederate, High caliber


Trucker!

Ha tökéletesre fejlesztetted, a beállításaidat, megkérnélek tedd már közzé.
Engem nagyon érdekelnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59328 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Szerintem nincs olyan.

Ahogy láttam, minden játékos találgat, próbálkozik. Még a jó, videó celebek is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59332 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Trucker39 írta: Szerintem nincs olyan.

Ahogy láttam, minden játékos találgat, próbálkozik. Még a jó, videó celebek is.

Azért csak megfogsz állapodni egynél... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59333 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ha megnézed a két videót, amit megosztottam itt az oldalon, abból sok minden infó leszűrhető máris.

Végül is azért tettem fel ide.

Érdekes dolog, mennyi mindenre rá lehet jönni egy-egy csata elemzésével.

Például:

- a kis térképről például leolvasható, hogy használ-e Concealment modult a hordozó.
- a rajok összes HP értékéből kiolvasható, hogy melyik raj van megtámogatva.
- a támadáskor eltelt időből lehet következtetni, hogy melyik rajnak van megnövelve a támadó ideje.

Végül a legfontosabb, amit külön is veszek. Működés közben lehet látni a taktikát. Minden hordozónak van erőssége, csak rá kell jönni, hogy mi az. Ha látjuk a kiemelkedő sebzéssel, kill számmal bíró csatákban a hordozót ténykedni, azt is láthatjuk, hogyan kell kihasználni a hordozó erősségét.

Így, elemezve a videókat sikerült néhány dologra rájönni és most azokat tesztelgetem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59368 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Entreprise. Ehhez is szeretnék néhány megjegyzést tenni.

Jóval kevesebb repülőgéppel rendelkezik a fedélzeten mint a Kaga. Megfelelő modullal 52 gép van a fedélzeten.

Azért hangsúlyozom ki a fedélzeten tárol gépek számát ennyire, mert alapvetően ezzel a létszámmal tud számolni a hordozó játékos. A pótlásuk minden esetben lassú folyamat. Ha arra kell várnunk, hogy ez megtörténjen, jelentősen kevesebb sebzést tudunk kiosztani.

Ennél a hordozónál jóval nehezebb volt számomra megfelelő támadási taktikát találni.

Első támadás. Jelentős számú gép található a rakétás rajban, így őket érdemes vinni felderíteni. Velük is takarékos módban érdemes játszani. A raj egy részét azonnal küldjük is vissza a hordozóra.
Itt már érdemes és szükséges magányos rombolót felderíteni és vadászni rá. Ugyan ez vonatkozik magányos cirkálókra is. használjuk ki, hogy a raj gyakorlatilag helyben megtud fordulni és többször támadjuk meg a célpontot. Az irányzék sajátossága miatt igyekezzünk oldalt támadni.

Második támadás. Torpedó vető raj, takarékos módban. Mivel nagyon lassúak a torpedóink, így javasolt azt megtámogatni. Igyekezzünk nagy sebességgel, oldalról, megfelelő előre tartással támadni. Második támadás a rajjal már nem annyira javallott. Elég nehezen fókuszál össze újra a raj. Inkább távolodjunk nagy sebességgel és térjünk vissza a hordozóra. Mivel kevés gépünk van, fokozott körültekintést javaslok támadás közben.

Ha kifogytunk a torpedós rajból, támadjunk rakétás rajjal néhány kör erejéig. ha már van elegendő torpedóvető gép a rajban, akkor támadjunk azzal.

A bombázó raj használata korlátozott, mivel egyrészt AP bombával vannak felszerelve, másrészt rendkívül rossz irányzékkal lettek felszerelve. Nagyon nehéz megfelelően fókuszálni és tengelyirányban is tartani a rajt. Csak ha nagyon ki fogytunk mindenből, akkor javaslom használni.

Ennél a hordozónál külön kiemelem a kísérő vadászokat. Sokan vannak és nagy területet tudnak levédeni. T8 hordozók közül neki van a legerősebb kísérő vadászraja. Érdemes jól kihasználni.

Rombolók.

A rakétás raj kifejezetten alkalmas romboló vadászatra. Gyorsak, fordulékonyak, aránylag nagy sebzést is osztanak, nem utolsósorban rengetegen vannak.

Modulok, skill. Ezen hordozón meg a Midway kapitány van továbbképzésen.


Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59369 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Saipan.

Ez a hordozó komoly fejvakarást okoz még mindig.

Nagyon kevés repülőgép van a fedélzetén. Összesen 33 db. Igaz, azok T10 besorolásúak.

Ennél a hordozónál különösen nagy a hangsúly a takarékosságon. Támogassuk meg a rajokat modullal.

Hogyan is kellene használni.

Első támadás. Úgy tűnik számomra jelenleg, hogy egy takarékos, rakétás raj a megfelelő választás. Könnyen bele futhatunk erős légvédelmi tűzbe és másodpercek alatt leesik az összes gép. Talán a legkevésbé fájdalmas, ha a rakétások hullanak le.

Második támadás. Itt már taktika és helyzetfüggő. Ha magányos csatahajót találtunk, akkor torpedó vető raj, ha meg cirkálót, esetleg egy rombolót, akkor bombázó raj. Mind a két esetben takarékos kivitelben, vagyis a raj egy részét egyből küldjük is haza.

A további támadások mind attól függenek, milyen célpontot tudunk támadni, illetve melyik rajból jött össze a kétharmad raj. A rakétás rajt is használni kell. Szerencsére minden célpontra hatékony.

A három, általam elemzett hordozó közül ez igényli a legnagyobb felkészültséget és figyelmet.

Romboló.

Úgy gondolom, szükségből támadjunk csak rombolókat ezzel a hordozóval. A rakétás rajjal nagyon nehéz hatékonyan célozni kis célpontot. A torpedóink nagyon lassúak hozzá, míg a hatékony bombázáshoz meg komoly tapasztalat és gyakorlat szükséges.

Modulok, skillek. Ebben a hajóban meg a Lexington kapitány készülget.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.