Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58996 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Kedvenc részem mikor azt magyarázza a WG, hogy T8 alatt nem baj, ha sok a hordozó, mert úgy sem befolyásolják komolyan a csatát.

Biztosan igazuk van, csak akkor nem ugyan arról a játékról beszélünk. Ezek a képek az elmúlt néhány hét csatáiból készült kis válogatás. Én egészen máshogyan látom ezt a kérdést.














Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58998 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Tier4-re gondolhattak, semmi ás opció nincs... Xd (úgy rémlik ott volt sok 3-3 cv-s felállás)

Hát, én sokszor kikapok 2cv-t, vagys t10-es mm-mel szépen lehet kikapni, t8-9-es dd-vel igazán élvezet capelni, mikor látod, hogy jön egy aircraft squad feléd, de ofc a csapatod totál hátul van 15km-re, mert minek capelne bárki is dd-n kívül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59011 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
well, ez meglepett Xd


másik meccs:






mit kell ahhoz csinálni, hogy a cv-ket ne előzd meg xp-ben? facepalm

utolsó mai meccs...



aha, +2-es mm, azt hittem payfast szedte le a repcsijeimet, de jelentés alapján gnei-é volt a végső szó....

de vicc, többet kerestem rangerrel, mint shoukakuval Xd 1,5m creditet szereztem a 3 milláshoz, habár megint prémet kéne vennem a folytatáshoz, de majd a hétvégén....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59021 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Végre, kész a 3m credit cv-kkel ,egy ideig nem akarok cv-zni :unsure: (16 kör, 0-50k dmg rangerrel elsődlegesen, mi a francot kéne csinálnom t8-ban t6-os cv-vel pl? T7-ben is szívás néha...)





jó, 12 pontos a kapitányom, az a hiányzó skillpontok annyit tennének hozzá?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59023 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Szia

bocs, az egyenes szóért, sokkal jobb játékos vagy, mint én, de hidd el a CV - kel is lehet jó köröket menni, akár T6 - ban is , csak gyakorolni kell.

Amikor először bejött a rework, akkor coop - ban egy Bismarckot nem bírtam eltalálni egyszer se ..bele kell jönni ebbe is. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59025 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Torpedóknál gond a célzás nekem, találjam ki a sebességét, ha mozog egyáltalán :side: De nagyobb gond, hogy néha a támadásnál csak úgy eltűnik a raj fele, vagy csak annyit látok, hogy egy pillanat alatt a raj hp-ja lefeleződik és narancs lesz, majd megint jön az újabb hp veszteség.
Jó, mikor a dd pl benne van a rakéta célzókörbe, de körbe lővi a rendszer, az ellen sokat tenni nem tudok ,vagy hogy pl 1900 lenne 1db rakéta sebzésértéke maximum (én úgy értelmeztem ,hogy 1db, mert a torpedóknál is az 5k-t egynek értelmezi), akkor 5 találatra bedob egy 1800-at? Tessék? Jó, egyik ilyen meccsen volt 2 ilyen támadásom, majd a 3. volt 3k Xd (ez dd-kbe, ijn talán) Meg mikor criticalt lövök 0 sebzéssel, mind rakétákkal, mind HE bombákkal, főleg dd-kbe :side: (BB-kkel is csodás, ott ugye váratsz fél percet következő lövésig)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.