Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 1 hete #58904 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
ja igen, lexington és midway ellen mi a francot kéne csinálnom, hogy ne öljenek meg?










mert ha csak a meccs eme szakaszát nézem, akkor nem maradhatok a csapattal, mert menni kéne, füstöt se rakhatok, mert 1. megálltam, 2. úgy is beleküldi a rakományát a füstbe ahol van esélye, hogy eltalál



van olyan most, hogy 3cv/oldal? wg fórum devs részén volt valami hír róla, ha jól rémlik
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58906 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Így ránézésre azt írnám, a képek készültekor be volt kapcsolva a légvédelmed.

Az nem derül ki, hogy már korábban is be volt-e kapcsolva.

Sokat könnyít a rombolók életén, ha a légvédelmüket csak akkor kapcsolják be, ha a levegőből felspottolta a raj.

A Lexington bomba támadó raja... úgymond rövid idejű támadó raj.

Lefordítva olyasmit jelent, hogy zuhanó bombázás közepette kicsit rövidebb a kényelmesnél a támadó idő. Erre szoktak rásegíteni a rombolók.

MINDIG a bombázás irányától távolodva és manőverezve javasolt haladni. Amikor már majdnem oldja, erős jobb, vagy bal kanyar következzen, ahogy a hely engedi. Ilyenkor a nagy sebesség miatt, sodródik kifelé a hajó, kicsit keresztben.
Annyira nem lehet előre tartani a bombázóval, hogy ilyet beleszámoljon előre, mert akkor meg túl szalad az oldási fázis végén a marker.

Elég sok, tapasztalt rombolós csinálja ezt. Van, hogy 4-5 alkalommal is újra kell támadjam, mert épphogy, de kifut a célkeresztből a romboló. Természetesen ez csak idő húzás. Arra való, hogy közben segítséget kér a saját CV-től, illetve igyekezni közeledni saját cirkálóhoz.

Hosszútávon nem megoldás, mert elfogy a türelme a CV-snek és keresztbe rád dobja. Ami szintén veszélyes, mert a Lexingtonnak már úgy is elég nagyot sebez egy-egy bomba.

T9 rombolóval mit tegyél Midway ellen? Mégis mit szeretnél? Odatartod max a hátsódat, mert úgyis szétb....

Az a hajó egy TOP ragadozó. Ha ért hozzá a kezelője, te nem leszel neki ellenfél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58908 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Grievous írta: Nem akartam cv-zni, de kellett pár bomba, rocket találat az egyik fly trsike küldihez, beaktívált prémmel együtt akkor már úgy voltam ,hogy megyek 2-3 kört, de hagyjuk.... lehet ki free xp-zem lexington, 90k kell kb, habár creditem nincs és a cv-zéshez ez se hozta a kedvemet


t5-6-os mm, csapat becampelt egyik bázis MELLETT, másiknál cleveland+akizuki, nem tudtam semmit se sebezni ott, másik oldalt meg sokan voltak egyben és nem gyorsak a repcsik se...

Utána volt egy másik bukó, kb hasonló helyzettel

majd a 3. kör



jó, HAGYJUK, 0 dmg, mert modult találtam el csak, aha...

aztán +2-es mm, itt mégis m ia francot kéne csinálnom? Egy istenverte célpont se volt magában, ha igen akkor is cleveland ami egyből leszedett minden gépet, mert mikor ellenfélként van cl, akkor ledarálják a gépemet, de ha ellenem jön cv akkor bezzeg nincs semmi...

Tegnap én is mentem párat a Shimával , általában 2-2 CV volt, a végén már nem láttam a dühtől, annyira nem lehetett mozdulni :angry: :angry:

S ha tényleg nem vonz a CVzés, pocsékolás free xpt kiadni a köv CVre, már szerintem ;) Én most az ingyenes resettel szépen átteszem a 14-15 pontos CV kapitányt valami kellemes rombira... :evil: , majd ha kell vhova a CV, majd kap, ESETLEG, egy 10 pontosat max. :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #58909 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Volt róla szó itt azt hiszem korábban.

Valóban nem mindenkinek jön be ez az új CV...valami.

Látni olyat, aki nagyon jól nyomja ezt a dolgot. Én csak onnan tudom, mikor a stat-om nézem és elég haloványka.

Ha nem megy, hát nem megy. Azt a pár küldetést meg, amihez esetleg kell, ki lehet bírni.

Én még kitartok mellettük.

Bár az is igaz, hogy ha csinálnám a Naval Battle-t, egyből nem akar menni.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58910 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Gond volt, hogy most vagy becapelem az ellen bázisát, vagy bukjuk, mert szokásos lemming train mindkét oldalról :dry: ilyenkor meg elfele menni elégé gond taktika oldalról nézve. Légvédelem meg csak azért volt bekapcsolva, mert spotrangebe ért, alapból kikapcsolom (1-2x elfelejtem, pl tegnap, de nem túl gyakori)

látom, hogy nyomják páran jól, pl youtubeon van egy 260k-s kör az új t10 brittel....

nekem ez a rendszer néha irritáló, nem csak dd-vel, desmon legendary modul kihzására kellett pár kört mennem, alig tudtam levakarni magamról az egy szem cv gépeit több meccsen is Xd (manual aa és hasonlók nem voltak fent, cw-s kapitány)
hát, ha küldikre kellene, akkor már t10-et szedném ki, 1.1m free xp-m van, se alaska, se azuma nem kell jelenleg (yoshino coalos lesz, szóval arra gyűjtögetek most, hátha nem lesz méregdrága, kupon úgy is stalingradra kéne, mert musashra használtam el a múltkor kivétel elött)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58980 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
HE bombákkal 11k dmg?! :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.