Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 3 hónapja #56767 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Akkor már bőven az van hogy ha kiveszel egyet, akkor előrébb az egész csapat! Ha meg az AA-tól félsz, akkor meg miért nem egyre dobod mindet, ha nem is az elsőre? Ha meg 4-en állnak bent a cap-ben akkor már megint más! Figyelni kell, hogy kit nem tudnak lőni a többiek, és arra dobni egyet, és figyelni, hogy kit reseteltek legrégebben, és arra dobni a következőt, stb, ha valaki fél, negyed HP-s, akkor meg azt lőni még él: ha kikerül, a többijek is kevesebbet lőnek, a többieket is kevesebben lövik, kevesebb a bújó pontszerző!

Dinamikusan kell váltani aközött, hogy pl egyenlő esélyekkor egy strike-kal egy hajót lefelezel, MAJD JELÖLÖD, hogy a többiek fókuszálják le feléről, és aközött, hogy kiegyenlíts egy frontot, vagy pont, hogy javatokra túlborítsd!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58820 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nerfet nekik! Még működnek.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58821 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hm, mikor t6-os Ranger HE bombákkal 8590 dmg-et csinál a t8-as hsienyangba, és ez volt HÁROM bomba....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58823 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Igen, az USN hordozóknak a bombázóik a nagyon erősek. Arra is kell gyúrni őket. Minél több HP, stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58834 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A Ranger-t meg azért szeretem, mert a HE bombák miatt még T7 csatákban is tud rendesen alakítani.

Épphogy lemaradtam az 5 Kill-ről. Látszott, hogy a csapattársam, mindent megtesz, nehogy meglegyen az ötödik.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58903 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nem akartam cv-zni, de kellett pár bomba, rocket találat az egyik fly trsike küldihez, beaktívált prémmel együtt akkor már úgy voltam ,hogy megyek 2-3 kört, de hagyjuk.... lehet ki free xp-zem lexington, 90k kell kb, habár creditem nincs és a cv-zéshez ez se hozta a kedvemet


t5-6-os mm, csapat becampelt egyik bázis MELLETT, másiknál cleveland+akizuki, nem tudtam semmit se sebezni ott, másik oldalt meg sokan voltak egyben és nem gyorsak a repcsik se...

Utána volt egy másik bukó, kb hasonló helyzettel

majd a 3. kör



jó, HAGYJUK, 0 dmg, mert modult találtam el csak, aha...

aztán +2-es mm, itt mégis m ia francot kéne csinálnom? Egy istenverte célpont se volt magában, ha igen akkor is cleveland ami egyből leszedett minden gépet, mert mikor ellenfélként van cl, akkor ledarálják a gépemet, de ha ellenem jön cv akkor bezzeg nincs semmi...


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.