Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 1 hete #59027 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Torpedóknál inkább eléje tarts többet, fékezni nem tud akkorát, ha BB - ről van szó, így az esetek nagy részében eltalálod

Amiről beszélsz az a random AA, van hogy eltűnik a raj fele, van, hogy 2x is vissza tudsz fordulni ... a másik meg az RNG, ami itt is közrejátszik, mint amikor BB -vel 8 km - ről 1200 -at lősz egy CA oldalába, ahelyett, hogy dev strike - al kiszakadna a világból.

Múltkor egyik meccsen magányos GK az A pontnál, na mondom , csemege ... megyek a 8 torpedóvetővel / brit T8/, elkezd lőni az AA, majd volt nincs raj :ohmy:
ok, valahol van itt egy CA, visszamentem a bombázókkal, ott már az egész rajt nem szedte le, de megtépázott rendesen, és nem volt CA
2 perccel később ugyanez a meccs, megyek egy torpedóvető rajjal, a semmiből előjön egy Buffallo, na mondom nekem annyi, de azért megpróbálom megtámadni ... 2x fordultam rá, és 2*2 torpdedót be is szedett .... na, akkor ez most mi ... :huh: :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #59034 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
yep, desmoinnal is ki voltam akadva ilyenkor, ha ez történt, pedig az jobb AA-ban Xd

próbálkozok majd, de lehet free xp-zek, 100k xp van rajta, de a kapitány 12 pontos, ami elégé necces már Xd
ja, random aa-ról jutott ez eszembe ma...



(mindenkitől 6km-re voltam kb :blink: )

Midway rakétás osztaga 2x7k-t tud a kronba sebezni, úgy, hogy van mellettem kb 3 hajó? :blink:





meg párszor rám jött még, de valahogy túléltem a bukó meccset...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #59040 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
háááát használhatsz free xp - t ha gondolod, de a T8 -as is bekerül nem egyszer T10 - be ... és ha ott van egy CA, pláne brit, akkor általában a monitor széléről is ki szoktam repülni, de még onnan is leszednek

A képeiden is azt látjuk , amiről beszélünk ... random AA ... csak általában amikor ez van, akkor mindig a rossz oldalon van az ember
Ha ca vagy kinyírnak szinte, ha cv vagy, meg hullanak a gépek ... amik pl. máskor nem szoktak
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59057 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hm, 50k xp kell, lehet kifarmolom, de még meglátom
oh, első meccs win Xd








atyám, ezek a rakéták... fullosan beszűkülve se talál el semmit, vagyis leandert próbáltam, de anshan kilötte és így nyertünk pontokkal. De röhej, hogy Fusouba lőttem rakétákkal, 8 találat, 2900 hp-ról leszedtem Xd
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59066 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Az Enterprise hordozóról írnék pár szót.

Rakétás raj: 15600 HP-l rendelkezik. T8 raj. Aránylag gyorsak, fordulékonyak. A fegyverzetük összességében nagyot sebez (max. 136800). Sajnos csak 27 mm páncélátütése van, ami korlátozott felhasználást tesz lehetővé. Saját szintjén jól teljesít. Kifejezetten alkalmas rombolók és könnyű cirkálók bosszantására. Egy rajban 12 gép van, ami elegendő hatékonyan fordulós támadásra is. 47 másodperc alatt újra töltik egy-egy gépet. A legtöbbet használandó szerintem a rajok közül.

Torpedó vető raj. 14904 HP-ja van a rajnak. Ezt a raj erősítettem meg modullal. Nagyon lassúak a torpedói, így a kapitányi skill pontoknál ide mindenképpen javasolt erősítés. 9 gép van egy rajban és három gép támad egyszerre. Maximális sebzésük 58203. A lassú torpedó vetés miatt rombolókra, cirkálókra nem igazán alkalmasak. (Ennek ellentmondani látszik, hogy torpedóval szedtem ki rombolót a linkelt csatában.) 57 másodperc alatt töltenek fel újra egy gépet. Ha vigyázunk a rajokra, a második leggyakrabban használatos raj lesz.

Bombázó raj. 16200 HP-val rendelkezik. Sajnos a többi, USN hordozótól eltérően, AP bombákat kapott. Ezáltal jelentősen korlátozódott a felhasználása. Rendkívül nagy, elnyújtott irányzéka van. Csatahajók támadásakor is különös figyelmet igényel a célzás. A többi rajhoz képest nagyon sok az újra töltési idő a gépeknek (72 s). Ritkán használható szerintem.

E mellett szeretném megemlíteni a rajok kísérő vadászait. Egyrészt nagyobb körben járőröznek, mint a többi T8 hordozó vadászai, másrészt jóval többen is vannak. Összesen 10 vadászgép járőrözik a többi hordozó 5 vadászgépével szemben. Érdemes jól kihasználni őket.

Mindössze néhány csatát mentem vele, de jól használható, kezelhető hordozónak tartom. Természetesen minden hordozót a saját szintjén érdemes vizsgálni. Így a T10 csatákban nyújtott teljesítményt nem vizsgálom. Ez olyan lenne, mintha minden T8 hajó osztályt csak T10 csatában vizsgálnánk és minősítenénk.

Úgy gondolom, akinek már megvan, az örömét leli benne, akinek meg nincs, néhány szürke konténert esetleg megkockáztathat érte. Most úgyis akciósak még.

Mentem ma egy csatát vele. Mutatok képeket róla.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, hadtjuk, Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59073 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Úton a Midway felé :)





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.