Német csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #5023 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Vary,-Bizakodó vagyok én is... ;) De ami a páncélzatot illeti már egy másik hozzászólásomban jeleztem,hogy az 5-ös szintű KONGO-mal amortizáltam szegényt(Tirpitzet)..és a Bismarkot!!...Sőt mindkettőből be is gyűjtöttem a trófeákat... :evil: ;) Ha én ezt megtudtam csinálni..akkor a nagyobb hajókkal pl,-8-9 10-esekkel simán megteszik.... :( :sick:


a Kongón van 8 db 356mm-s ágyú, a Tirpitzen 8 db 380mm-s, ki és miért gondolja, hogy irreális, ha megsebzed ?

egy hozzád hasonló szintű nem lagolo játékos bármely nyolcas hajóval agyonver téged 10-ből 9*, ha te ötössel vagy, ÉS 1-1 ben megy a buli.
gondolom hogy nem te ölted meg 100%-ról a másikat, hanem esetleg 2-3 másik hajóval lövöldözött, vagy ez volt az első meccse wows-n, ugye venni vehetsz nyolcast 0 meccsel is...

és még egy megoldás :)
kipróbáltam egy új célkeresztet, nagyobb zoomal, és egyszerűen nem tudtam hova kell lőni, nem éreztem mennyivel kell elétartani, nem láttam milyen messze van a hajó, van cirkáló/csatahajóval mittomén 500 meccsem kb, vagy még több, és ez mind az alap célkereszttel. lehet hogy átszoktatom magam erre a nagyobb zoomosra, de nagyon sok csata, hogy úgy lőjek azzal is mint ezzel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5027 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
vonKurz,-Persze igazságot írtál,-de engem a wot motivált mikor ezeket a gondolatokat közöltem a tier különbségek miatt...a wot-ban szinte sebezni sem lehet a 3 "számmal" nagyobb tankokat..mig itt ez a verzió nem áll fenn!...Ami meg a "nagyvadak" elejtéséről a Bismarkkal is meg a Tirpitz-cel is 1vs 1-ben ment a csata...hisz ott voltam a szájukban szinte,-150 méterre tölük...de bizony "besegítettek" távolról a többiek kiknek a hatósugarában voltak...Nem is erről van szó,-hanem arról,hogy élve tudtam maradni a "frontvonalban" az ilyen ellenfelekkel szemben...Kellett szépen trükköznöm,hogy elkerüljem a kivégzést...De sikerült...Tankosnál,már végem lett volna pillanatok alatt... ;) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5032 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Von kurz. Nem kell másokat le nézni. Ne általánosíts. És ha ő szedte le a hp ja 75% át? Ahelyett hogy sértegetsz másokat kérd inkább el a replayt. ;)

Látom meg érkeztek a wotos hülyeségek, zooooooooom. Az kell a népnek. 500 Csata után el mondhatom bátran hogy amit kell azt meg lehet oldani az alap célkereszt el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5034 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Alap célkereszt mellett is látnod kell ,hogy az ellenfél hol van, hisz a hp, név adatok mellett a távolság is ott van, ilt a célkeresztnél is van egy távkiírás :)


Sajna nekem nem lesz TIrpitzem, de a Bismarckot már várom, főleg, ha majd meg lesz csinálva ilyen skin hozzá

Ok, ok, elégé piros csónakocsa lenne, de szépen nézne ki :)
Pár hajóról hasonló kép
Repulse brit hajó szép kék :O
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5156 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egy olyan kérdés merült fel bennem a mai nap Tirpitz-es lövöldözős game-k után főleg hogy sok Tier X-es hajó is volt.

Ha a Tirpitz és a Bismarck volt a német flotta két legnagyobb hajója és mindkettő Tier VIII-as akkor nekik nem is lesz Tier X-es hajójuk vagy akkor hagyni fogják a történelmi hűséget és kitalálnak hajókat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5158 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nasgotrah,Nagyon jó a kérdésed!..és a meglátásod!...Na ez az!.. :huh:
Nálad a pont! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.