Német csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #5319 Írta: gstark
gstark válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mindegy milyen formában, ha benne lesz már örülök. :) Ha kettéosztják, azt csak azt jelenti, hogy több hajó lesz mint amit egy ág elbír, szóval ez szintén jó hír. Az, hogy mennyire fogják lebutítani őket, annyira nem zavar, megszoktam a WOT-ban a Tigrisnél, attól még nem veszik el a kedvem tőlük. :)

Kíváncsi vagyok, esetleg megpróbálnak-e beletenni U-boot-okat, és mennyire kellene áttervezni a játékot miatta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5325 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A tengeralattjárókról volt szó egy időben, hogy lesz a játékban, de elég hamar kikerültek belőle, mert így is túl bonyolult lett a játék annak a közönségnek, akinek szánták. :evil:

Ha kicsit nézelődsz, megtalálod ennek a játéknak (WoWs) a kínai, vagy milyen klónját. No abban vannak tengeralattjárók is. Vannak fenn csaták is a neten. Meg kell nézni, hogy életképesek-e a tengeralattjárók, avagy nem ebben a fajta játékban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gstark

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5332 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Trucker, melyik közönségre gondolsz? :) Amikor hallottam hogy készül ez a játék akkor nagyon meg örültem. Aztán fel rémlett bennem az a forgatóköny hogy ezzel csak pár fanatikus fog játszani, akik háború őrültek. :) Szerintem ez most nincs így. Ritkán esik meg velem hogy agyhalottak a társak. Hogy ez meddig marad így...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5333 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nagyjából arra a közönségre (játékostáborra ) gondolok, akik például WoT-ban kezdés után lövik az épületek kéményeit, falait, saját társukat és közben örülnek maguknak, hogy milyen ügyesek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5341 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Trucker39,-azért itt is akadt nem egyszer,hogy kezdéskor vadul lödözte a szigeteket meg a vízet,ép,hogy csak elindult a ladikjával...Magyarán simán felhívta magára a figyelmet az ellenséges hajóknak... :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5342 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Steel Oceanban életképesek a tengeralattjárók, nyugi... itt is életképesek lesznek... majd - lehet, nem is olyan nagy baj, hogy nem velük kezdenek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.