Német csatahajók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #4994 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Minden panaszkodásom ellenére nagyon szép ez a Tirpitz





kár hogy nekem nem lesz :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4995 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Bard9999 írta:

VIZIKANDÚR írta: Nehogy a végén ugyan abba a hibába essenek mint a tankos verziójukban... ;)


Abba fognak. Mitől lenne ez más? Ugyan az a csapat és mint a játékban látható a mentalitás is. Ott lánctalp mánia volt, mert a fehér orosz szerint a lánctalp lövöldözésről szóltak a páncélos harcok. Itt kormánylapát és hajócsavar mánia van, mert szerintük a tengeri harcok erről szóltak. A Többi hasonló marhaságról már ne is beszéljünk.
Tehát ne reménykedj, inkább szokj hozzá és játszd így ahogy van. :)


Ezt nem nevezném mániának. Hogy miért? Azért mert a való életben is le tudták lőni egymás lánctalpát. Mint ahogy egy hajó kormány lapátját is ki lehet iktatni, lásd Bismarck. Sőt könnyen meg eshet hogy egy jól irányzott lövés tönkrevágja a kazánokat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4997 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Patrik ex,-Igen nálam is ezt mutatja a személyes tapasztalat után,hogy még nekem is van egy kis esélyem a nagyobbakkal szemben lásd Tirpitz ellen a kis Kongo-mal.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4998 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ez a része a játéknak remélem még sokáig ilyen marad. Nagyon az elején vagyunk. Lehet jobb és roszabb is. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5003 Írta: Vary
Vary válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát lehet, hogy ugyan az a cég, de a csapat aki csinálja nagyon más mint akik a wot-ot csinálják. Én eddig kellemesen csalódtam bennük. Nem mondom hogy tökéletes a játék persze vannak hibáik, de eddig az a tapasztalat mintha tanultak volna a wot-nál elkövetett hibáikból...persze nagy esély van rá hogy ez is a wot sorsára jut majd idővel, de azért Én bizakodó vagyok :)

Más, azért jelen állás szerint a Német "mindent páncélozunk amit csak lehet" hozzáállása elég rendesen bevált. Mert bár (még)nincs Tirpitz-em , de ami videókat eddig láttam(és az nem kevés) az alapján nagyon jól bevált ez a módszer.Persze vágom ez nem szimulátor, de azért még is csak feltűnő a különbség..legalább is szerintem. Szerintetek??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5005 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Vary,-Bizakodó vagyok én is... ;) De ami a páncélzatot illeti már egy másik hozzászólásomban jeleztem,hogy az 5-ös szintű KONGO-mal amortizáltam szegényt(Tirpitzet)..és a Bismarkot!!...Sőt mindkettőből be is gyűjtöttem a trófeákat... :evil: ;) Ha én ezt megtudtam csinálni..akkor a nagyobb hajókkal pl,-8-9 10-esekkel simán megteszik.... :( :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.