Német csatahajók

Több
8 éve 8 hónapja #4915 Írta: Vary
Vary válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát érdekes...még mindig a java része I. világháborús hajó...4-5 szintig még oké de utána..az egyetlen valóban figyelemre méltó az Admiral Hipper .hát majd meglátjuk... azért még bizakodok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 8 hónapja #4917 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szerintem ez a lista nem jó. Föleg mert tier 10-ben okyan hajok vannak amit meg sem épitetek pl: Montana,Zao.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4924 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vcsaba1968 írta: Szerintem ez a lista nem jó. Föleg mert tier 10-ben okyan hajok vannak amit meg sem épitetek pl: Montana,Zao.


Ezt fejtsd ki picit bővebben kérlek :)



Utánna néztem picit a tizesnek. ( Hindenburg) 1915 ben bocsájtották vízre. 31 ezer tonnás. Maximális sebessége 26,6 csomó. Fő fegyverzete ágyú tornyonként kettő darab 305mm-es löveg. Összesen 8. Az öv páncél 100-300mm között van. Az ágyú tornyokat 170-270mm acél védi. Ami érdekesség hogy torpedót is lehet róla indítani. Így elsőre az adatok alapján nem tűnik rossznak. Látni kellene róla valami videót :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Patrik ex által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4931 Írta: Vary
Vary válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Patrik ex írta:

vcsaba1968 írta: Szerintem ez a lista nem jó. Föleg mert tier 10-ben okyan hajok vannak amit meg sem épitetek pl: Montana,Zao.


Ezt fejtsd ki picit bővebben kérlek :)



Utánna néztem picit a tizesnek. ( Hindenburg) 1915 ben bocsájtották vízre. 31 ezer tonnás. Maximális sebessége 26,6 csomó. Fő fegyverzete ágyú tornyonként kettő darab 305mm-es löveg. Összesen 8. Az öv páncél 100-300mm között van. Az ágyú tornyokat 170-270mm acél védi. Ami érdekesség hogy torpedót is lehet róla indítani. Így elsőre az adatok alapján nem tűnik rossznak. Látni kellene róla valami videót :)


Hát igen de azért még is csak 1915-ről beszélünk..és hát pl egy Des Monies ami meg 30 évvel később bocsájtottak vízre...gondoljunk csak bele ennyi idő alatt mennyi technika fejlődésen ment át a hadiipar, a fegyver vagy páncélok minősége, vagy csak maga a gyártási technológia..szóval szépek az adatok de ettől még 30 év az 30 év. Nem hiszem , hogy ez a lista így fog maradni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Patrik ex

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 8 hónapja #4933 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Arra céloztam miért raknának be egy elsövilágháborus páncálos cirkálot amikor más nemzeteknél is olyan hajok vannak amik csak tervben léteztek.Bizonyára vannak német tervrajzok is egy 90000 tonnás csatahajo terveiröl már hallotam, miért nem lennének cirkálo tervek is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4936 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Vary, igen ez tény. Van köztük 20-30 év. Sajnos. Meg fogjuk látni mennyire változik a lista. Meg eshet hogy semennyire kinézem ezekből az oroszokból. Nehogymár egy orosz játékban Német hajók legyenek a csaászárok ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.