Német csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #4975 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Patrik ex,-No azért nagyon ne legyünk meglepve srácok!...A wot-ban is simán összerakják a 30-as 40-es évekbeli páncélosokat a 60-70-es évekbeli tankokkal!..Minden lelki ismeret furdalás nélkül!...Akkor itt miért lenne más?!..Erre rájön még "tejszínhab" gyanánt a csak "tervrajzként" létezett hajók is...(meg tankok is)... :lol: :sick:


Ettől tartok a legjobban. Legyengített Német hajók, OP orosz hajók :) :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4977 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Patrik ex ,-hogy mennyire igaz amit írtál..arra csak egy példa..a Kongommal,pár sortűz után a Bismarkot,-és a Tirpitzet trófeaként "begyüjtöttem"...Volt köztük 1 vs 1-ben párharc is!... :ohmy: :lol:
Ez mi ha nem gyengítés egy fokozata?!...Egy 5-ös hajó egy 8-as hajót leamortizálhat?!...és legyőzhet?!..Miközben a kis taknyok( 3-4 es torpedozó
rombolókat,-cirkálókat alig bírja kilőni?...Vicces nem?..Arról nem is beszélve,hogy számtalan esetben nem adta meg a az ellen hajója feletti győzelmemet,mert pont akkor járt le az idő!...Nonszensz!.. :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4979 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Patrik ex ,-hogy mennyire igaz amit írtál..arra csak egy példa..a Kongommal,pár sortűz után a Bismarkot,-és a Tirpitzet trófeaként "begyüjtöttem"...Volt köztük 1 vs 1-ben párharc is!... :ohmy: :lol:
Ez mi ha nem gyengítés egy fokozata?!...Egy 5-ös hajó egy 8-as hajót leamortizálhat?!...és legyőzhet?!..Miközben a kis taknyok( 3-4 es torpedozó
rombolókat,-cirkálókat alig bírja kilőni?...Vicces nem?..Arról nem is beszélve,hogy számtalan esetben nem adta meg a az ellen hajója feletti győzelmemet,mert pont akkor járt le az idő!...Nonszensz!.. :sick:


Értem mit akarsz ezzel mondani. Viszont, ez csak egy játék. Nem megy szimulátor. Aminek én speciel örülök. Mivel nem lenne nagy játék élmény ha ez egy szimulátor lenne.
Megeshetnek olyan helyzetek mint amit itt le írtál. Lehetne erről beszélni, én viszont csak annyit mondok hogy, nagyon tetszik nekem mikor ki tudok lőni ötös hajó létemre mondjuk egy 7-8 as hajót. Nem mint a Wotban. Ahol meg karcolni sem tudom az ellent, ilyen helyzetben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #4981 Írta: Vary
Vary válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egyetértek. Nekem pont ezért (is) tetszik jobban mint a wot, hogy itt a nagy szintkülönbség ellenére is aktív részese tudsz lenni a csatának, míg votban két szint különbség is már hatalmas, de még a tank típusok között is nagyon nagy az eltérés. Remélem ez így fog maradni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4982 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ha ezt a szempontokat vesszük figyelembe ezzel nincs is baj,-nekem is jól esett a dolog,mikor sikerült egy jóval nagyobb ellenfelet kiütni a nyeregből...Csak a hasonlóságra céloztam vele a wot-tal kapcsolatban...
Nehogy a végén ugyan abba a hibába essenek mint a tankos verziójukban... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #4991 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Nehogy a végén ugyan abba a hibába essenek mint a tankos verziójukban... ;)


Abba fognak. Mitől lenne ez más? Ugyan az a csapat és mint a játékban látható a mentalitás is. Ott lánctalp mánia volt, mert a fehér orosz szerint a lánctalp lövöldözésről szóltak a páncélos harcok. Itt kormánylapát és hajócsavar mánia van, mert szerintük a tengeri harcok erről szóltak. A Többi hasonló marhaságról már ne is beszéljünk.
Tehát ne reménykedj, inkább szokj hozzá és játszd így ahogy van. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.343 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.