Német csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #5011 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Vary írta: Én még nem találkoztam Tirpitz-el a játékba. igaz csak 6-os szintnél járok csak, sajnos sokkal kevesebb időt tudok játszani mint szeretnék, bár lehet párom másképpen látja :lol: :whistle: ..na ez már más téma. Szóval persze ez is benne van a pakliba, nem is azt mondom hogy legyőzhetetlen, csak tényleg nagyon nagyon sok videót néztem már meg, és tudom ez nem olyan mintha Én magam játszanék vele, de azért ezekből is nagyon sok dolgot lehet leszűrni, Én úgy látom ez a hozzáállás,legalább is itt a játékba jobban bevált.


Ezzel vagyunk így páran, az asszony mindig zsörtölődik ;)

Vegyes itt is a hozzá állás, személy szerint igyekszem mindig a mini mapon tartani a szemem, figyelni hol kell segítség, melyik irányba érdemes menni. Mert sokat számíthat plusz 9 ágyú. Meg hogy esetleg kapok 10-20 ezer sebzést, ezzel segítve hozzá a csapatot a győzelemhez, mert volt már ilyen is. Sokan vannak akik csak potyáznak, sunnyognak, hátba lövik az embert torpedókkal.... Viszont nagyon sok eset is van mikor mesterien megvalósul a csapat munka. Na az olyan pillanatokért éri meg játszani. Meg persze a szép hajók miatt :) Kellemes felüdülés ez a játék az agyvérzést okozó wothoz képest. Tudom, az szidja aki nem tud játszani, de akkor is ez a véleményem. Úgy hogy "csak" 3200 csatám van. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5020 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Patrik ex írta:

Bard9999 írta:

VIZIKANDÚR írta: Nehogy a végén ugyan abba a hibába essenek mint a tankos verziójukban... ;)


Abba fognak. Mitől lenne ez más? Ugyan az a csapat és mint a játékban látható a mentalitás is. Ott lánctalp mánia volt, mert a fehér orosz szerint a lánctalp lövöldözésről szóltak a páncélos harcok. Itt kormánylapát és hajócsavar mánia van, mert szerintük a tengeri harcok erről szóltak. A Többi hasonló marhaságról már ne is beszéljünk.
Tehát ne reménykedj, inkább szokj hozzá és játszd így ahogy van. :)


Ezt nem nevezném mániának. Hogy miért? Azért mert a való életben is le tudták lőni egymás lánctalpát. Mint ahogy egy hajó kormány lapátját is ki lehet iktatni, lásd Bismarck. Sőt könnyen meg eshet hogy egy jól irányzott lövés tönkrevágja a kazánokat.


Patrik, azt hogy valamit lehet, nem azt jelenti, hogy ez a fő momentum. Mellesleg a Bismarck-ét se egy lövedék iktatta ki, hanem egy torpedó.
A való életben lánctalpat lőni nem is olyan egyszerű, mint azt sokan gondoljátok. ( Ráadásul ha valamelyik harckocsizó irányzó lánctalpra céloz szándékosan, az utána maximum csak akkor lát tankot ha le kell róla mosni a sarat. ) :)
Tehát amire utalni akarok, az az, hogy ez már a másik véglet.
Magyarul:
Amikor a hátamat mutattam mert fordultam és ellőtték a kormányt, hajócsavart azt mondtam magamban oké. Amikor ugyan ezt oldalról csinálták pl. a Murmansknál ami erre hajlamos, csak a fejem csóváltam és azt mondtam magamban röhejes. No de amikor szembe fordultam és totál szemből történt ugyanez akkor már nem röhejes volt, hanem siralmas.
De igen, tudom ez van. Így kell vele játszani. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5022 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Értelek maximálisan. Néha idegesítő számomra is,mikor kilövik a meghajtást.Igazából teljesen irreális a javítási ideje is... Mit tud az ember tenni ez ellen? Igazából semmit, lehet panaszkodni aztán ennyi. Sajnos. Nem hiszem hogy belátható időn belül ez változna.

A lánc talp lelövésben viszont nem értünk egyet, nekem nincsen bajom vele. Van szerintem nagyobb probléma ennél benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5023 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Vary,-Bizakodó vagyok én is... ;) De ami a páncélzatot illeti már egy másik hozzászólásomban jeleztem,hogy az 5-ös szintű KONGO-mal amortizáltam szegényt(Tirpitzet)..és a Bismarkot!!...Sőt mindkettőből be is gyűjtöttem a trófeákat... :evil: ;) Ha én ezt megtudtam csinálni..akkor a nagyobb hajókkal pl,-8-9 10-esekkel simán megteszik.... :( :sick:


a Kongón van 8 db 356mm-s ágyú, a Tirpitzen 8 db 380mm-s, ki és miért gondolja, hogy irreális, ha megsebzed ?

egy hozzád hasonló szintű nem lagolo játékos bármely nyolcas hajóval agyonver téged 10-ből 9*, ha te ötössel vagy, ÉS 1-1 ben megy a buli.
gondolom hogy nem te ölted meg 100%-ról a másikat, hanem esetleg 2-3 másik hajóval lövöldözött, vagy ez volt az első meccse wows-n, ugye venni vehetsz nyolcast 0 meccsel is...

és még egy megoldás :)
kipróbáltam egy új célkeresztet, nagyobb zoomal, és egyszerűen nem tudtam hova kell lőni, nem éreztem mennyivel kell elétartani, nem láttam milyen messze van a hajó, van cirkáló/csatahajóval mittomén 500 meccsem kb, vagy még több, és ez mind az alap célkereszttel. lehet hogy átszoktatom magam erre a nagyobb zoomosra, de nagyon sok csata, hogy úgy lőjek azzal is mint ezzel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5027 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Német csatahajók
vonKurz,-Persze igazságot írtál,-de engem a wot motivált mikor ezeket a gondolatokat közöltem a tier különbségek miatt...a wot-ban szinte sebezni sem lehet a 3 "számmal" nagyobb tankokat..mig itt ez a verzió nem áll fenn!...Ami meg a "nagyvadak" elejtéséről a Bismarkkal is meg a Tirpitz-cel is 1vs 1-ben ment a csata...hisz ott voltam a szájukban szinte,-150 méterre tölük...de bizony "besegítettek" távolról a többiek kiknek a hatósugarában voltak...Nem is erről van szó,-hanem arról,hogy élve tudtam maradni a "frontvonalban" az ilyen ellenfelekkel szemben...Kellett szépen trükköznöm,hogy elkerüljem a kivégzést...De sikerült...Tankosnál,már végem lett volna pillanatok alatt... ;) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5032 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Von kurz. Nem kell másokat le nézni. Ne általánosíts. És ha ő szedte le a hp ja 75% át? Ahelyett hogy sértegetsz másokat kérd inkább el a replayt. ;)

Látom meg érkeztek a wotos hülyeségek, zooooooooom. Az kell a népnek. 500 Csata után el mondhatom bátran hogy amit kell azt meg lehet oldani az alap célkereszt el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.