Szovjet rombolók

Több
6 éve 7 hónapja #43391 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Tashkent kezd egész jól menni, rajta van a tüzérség összes skill, 15.2km-ről gyújtogat, zászlóval akár 46 csomós sebességgel. A HP-töltő jobban bevált, főleg superintendent skill-el vagy prém gyógyítóval van 3, főleg romboló elleni csatákban gyorsan vissza lehet gyógyulni és folytatni a gyújtogatást.






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43394 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: még kicsit próbálkozom ebben a konfigban. :) ez most egy ritka eset, torpedóközelbe kerültem a Tashkenttel, de annak általában gyors csobbanás a vége.


és olyan picik a torpedók, 5-6k sebzés maximum, ez 5 torpinál nem először egyébként, Yamato ill Montana ellen is 35k sebzés.... nagyon óvatosan kell lerohanni őket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43442 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Én még nem próbáltam a HP feltöltéses verziót, nálam köd van, abból pufogtatok. Az eleje döcögősen indult, mostanában főleg cirkálókkal és csatahajókkal mentem, szóval egy kicsit majd átállok a rombolókra. Illetve még stock hajócska...
Íme a szerény eredmény:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43752 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Egy kis XP gyűjtés, most a győzelemre mentem, a sebzésre kevésbé. Persze mindenféle kamó+zászló fent volt +XP-hez.
Nagyon bejött a HP töltés viszont, most már nem is tudnék meglenni nélküle. Rombolók elleni harcban óriási plusz. Minden más nemzetű rombolók réme a Tashkent, persze gyújtani is szeret, 15km távolságból 40 csomóval kevésbé kell félni, hogy eltalálnak, még cirkálók is ritkán.
A Khabarovsk egyelőre ahogy láttam, úgy néz ki, egy mega-Tashkent, kíváncsi leszek rá.






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, James Onedin, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43762 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

GaiusHun írta: Én még nem próbáltam a HP feltöltéses verziót, nálam köd van, abból pufogtatok. Az eleje döcögősen indult, mostanában főleg cirkálókkal és csatahajókkal mentem, szóval egy kicsit majd átállok a rombolókra. Illetve még stock hajócska...
Íme a szerény eredmény:


ha ködből pufogtatsz, arra van másik hajó, akár a német sonarral. vagy ott a Minotaur. na, az arra való, hogy kodbol puffogjon :)
én amikor probaltam, mindig belebuktam. vagy kitorpedoztak, vagy bejott valami radaros/sonaros joszag,

én még a rejzőzködős kapitány skillt is levettem :), a radart fontosabbnak iteltem, 15 pontos kapitányom van, kell a 20% lőtáv ugye, meg a radar rombolót vadászni, ezen van értelemszerűen az engine boost, modification, a negyedik slotban ugysincs más értelmes,

most van incoming fire alert értelemszeruen, 13-14km-ről lövöldözöm.
last stand, enélkül nincs ugye, meg a 2 légvédelem skill - mégha nem is a repulok miatt. :)
+ a radar.

kihuztam a Khabat amugy, de megvárom a hétvégét, hátna ad valami érdemi akciot tizesekre is.

vagy a concealment expert lesz, és akkor amellé a preventive maintance,
vagy gondolkozom a +hp/adrenaline rush pároson, meglátjuk.

9,1km volt igy a Taskent, (tegnap adtam el) a Khabanak sokallom kicsit a 10km.
de ennél zavarobb, hogy 11,1 sec rudder time rengeteg. ha azon csak 20%-t csokkentek, akkor az meg mindig sok, ha 40-t, akkor marad 6,6 sec, - ez kb annyi, mint a Taskent volt -20% rudder time-l, es azzal nem fordult jól. szóval a Khabanál arra készulok, hogy fel kell tegyem mind a 20%, mind a 40% -s csokkentot a fordulásra, akkor viszont érdemes lenne kapitány skillből levinni az álcaértéket 9km-re.

reméllem lehetett kovetni :) hétvégén kiproballom az elméletet :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43799 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
rábeszéltem magam, hogy nem lesz akcio uj hajora ugysem a hétvégén, egyébként is nagyon türelmetlen vagyok ilyen szempontból. szal megvettem a Khabat, 5 meccsem volt idáig vele, ígéretes.
pontosabb az agyuja mint a Tashkentnek, gyorsabban forog a torony, és nagyon gyors a lőszer.
jól is gyujt, sokkal jobban mint az elődje.

kicsit lomhább sajnos, ez van, egyuttélunk vele.

10km-ről simán oldalbaver bármilyen nem orosz rombolot konnyedén, egyedul aki valamilyen problémát okozott idáig, az egy Taskent volt.

a lőtáv sajna kevés nagyon, 13,5km, ugyanakkor ha ez is tudná a 15 körülit, ezzel a gyors lőszerrel, undorítóan durva lenne. 9,7km a spot táv, egyenlőre nem zavaró, radar detection viszont kötelező skill,

az ötödik sloton a kanyargás van, -20% rudder shift, igy sem tokeletes, nemtom nem-e lenne jobb inkabb a propulsion mod. 2 - tudja valaki mennyi extra loerot jelent esetleg ?




reméllem a Wr marad továbbra is :) nem feltétlenül én hoztam le minden meccset, ugyanakkor az, hogy min 1 tizes rombit megöltem B) biztosan nem hátrány...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.