Szovjet rombolók

Több
7 éve 1 hónapja #36892 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Az orosz rombolónak erőssége az ágyú, gyengesége a felderíthetőség, amely hátrányos helyzetbe hozhatja a játék során. Itt ez történt, a Z-23 nem csinált mást, csak engem villantott, én pedig ez miatt állandóan menekülésre voltam kárhoztatva. Mindaddig, amíg a Z-23 el nem süllyedt. Utána villantottam a méregfogát a Kiev-nek, de ez csak a második helyre volt elég. Egy hatos mögött... elég gáz. De ez is a játék része. Pedig kapott pár pofont a Z-23 is, próbáltam elhessegetni, de a lövés miatt tovább voltam spoton. Bár, ilyenkor a Z-23 eloldalgott egy darabig... A srác kapott tőlem egy dicséretet :) na meg elküldtem a picsába. Egy szellemmel harcoltam.... de egy rank 1-es játékostól elvárt :woohoo: :whistle:

Itt már fullos a Kiev, ez volt a 8 km-es torpedók első próbája... hát... nem voltam elájulva tőle, igaz állandóan tűzesőben torpedóztam, hála a német rombinak, tapadt rám mint a matrica :S




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36968 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Mostanában pihent a Leningrad... :)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37039 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Hát bakker, ez a Kiev rombolót egyre jobban szeretem. Az tény, hogy tényleg oroszos stílusban kell tolni vele, azaz sokszor olyan helyzetbe megyünk vele, amely kerüli a józan realitást :lol: :woohoo: viszont a 8 km-es torpedókkal már lehet okosan is küzdeni. Egyetlen gyengéje van, az, hogy 7,1km-ről villan, és ebben minden álcázást növelő modul, festés, skill pont benne van.
Viszont ideális dd killer :P még a Bensont is meg lehet vele szalajtani :lol:

Ui: nem volt nagy kör :P de kezdünk összeszokni, szóval hajrá...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #37199 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Az orosz ág szétbontása miatt én inkább az ágyús romboló ágat választottam. Ugyebár megmaradt az oroszokra jellemző gyors és jók gyújtó ágyú, a nagy sebesség, és a gyengécske álca.
Gyakorlatilag egy az egybe amcsi taktika (korai) mert utána az amcsik is egészen jó álcával rendelkeznek, kivéve ezt az orosz ágat. Szóval, marad a jó bevált agresszív taktika, amúgy is mindig ezt mondják rám.... :lol:

S íme az első csata, ha nem szedik ki az ötödiket előlem, megint csak "meglett volna a küldi" helyzet alakult ki... :S






A második menet lanyhább volt, cap-re mentem, illetve annak védése és az ellenfél játékosainak elhajtása volt a célom :P de bevált B) a Kiev kibaszott jó romboló vadász!!!!!




Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hete GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37632 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Tashkent tényleg jobb lett picit. Kicsit a dmg-t még feljebb kell tornásznom (duplájára :D), de tettem azért a csapat győzelem érdekében. Sikerült legyőzni párharcban egy Udaloy-t, hogy fél HP-m megmaradt, majd egy trófeát is sikerült szerezni egy Friedrich személyében (a 8km-es torpedók is jók valamire).





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38418 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Z-46 után meglett a Tashkent is... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.