Szovjet rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #45683 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Én úgy döntöttem, mivel meg van mind a két ág kilencesen (orosz dd ág) elsőnek a Grozovoj-t húzom ki.
Az Udaloi kurvára nem cap dd, de mentem, tettem a dolgom, utána egyedül tartottam a saját frontom... és dd-ket vadásztam. Mondjuk nem ágyúztam sokat :P mert egy Moszkva kergetett.. szóval osontam...oroszosan :woohoo: a végén basszus majdnem elkaptam a Moszkát, full hp-n.. de befordult a Monatana elé keresztbe... :cheer: kapott egyetlen egy salvot... oszt jó napot.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46022 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Taskhent búcsúköre (de nem adom el, nekem nagyon bejött ez a hajó a HP gyógyítós setuppal, gyújtogatásra-lőtávra optimalizálva)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47522 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Khabarovsk-al még sose használtam a torpedót (4km-es), de most kivételesen alkalmam nyílt rá :D




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47537 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Ha jól emlékszem, egyébként leopardusz-al mentem, csinált nekem párszor füstöt, köszönet érte :)
De addig csak kínkeservesen lőttem-gyújtogattam 50K körül, akkor bukkant ki közel a Z-52 és Iowa, a rombolónak már kevés volt a HP-je. Gondoltam, mekkora poén lenne ha mindkettőt ki tudnám szedni, de kb. arra számítottam, hogy a rombolót kiszedem míg az Iowa szét nem lő 4-5km-ről. Mással is lehetett elfoglalva, szembe mentem vele, és 2-3km-ről kapott két szalvót, belém durrantott a hátsó löveggel, de túléltem, ő meg nem :) Kár, hogy ritkán vannak ilyen csaták, de még szokni kell a Khabát. (régebben mérgelődtem a Tashkent-hez képest kisebb lőtáv miatt, de a +páncél jól jön, ami meg a Khabának van)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #47579 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
...Én is kipróbáltam most őket, de még a MINSK-en ..és tényleg működik :woohoo:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja miami által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #48572 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Sziasztok!

Magasabb szintű orosz rombolók kapitányának adtok priority target képzettséget?

Én a dd-knél alapvetően úgy vagyok vele, hogy ha látnak, akkor már lőhetnek, szóval első a spuri, ezért erre nem költök pontot, de egy klasszikus gunboaton lehet, hogy jól jön, ha látja az ember, hogy mikor kap fókuszt.

Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.