Szovjet rombolók

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39034 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

Szete58 írta:

llw99 írta: ...de nem értem miben jó...valakinek van valami ötlete,mert nem értem ezt a hajót...


A jesivában föl-alá járkál egy bóher, és egyre csak ismételgeti:
- Nem értem, nem értem, nem értem...!
Arra megy a bölcs rabbi, és megkérdezi:
- Mit nem értesz fiam, mondd el, majd megmagyarázom.
- Megmagyarázni én is meg tudom, rabbi, de nem értem!


Szete bátyó,te "nagyon hüüüülye" vagy....de csak jó értelemben :) ;)

Nem értem ezt az Ognevoi-t,de reméltem valaki megmagyarázza, hogy mi a jó benne...illetve mitől "működik"??? :ohmy:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39038 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Egy hete csak ezt kérdezgeti. :D

Jó láthatóság.Gyors lövedék jó gyújtási képességgel. Nagy hatótávú torpedók.
Na meg az ember aki irányítja! ;)

Szete bátyó meg... ezért "Korvettkapitány" :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41762 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: Tashkent nem egyszerű és nem is igazán jobb, mint a Kiev...


hát, én most szintet léptem. sosem értettem, hogy a fenébe lehet bármit csinálni az ágyúnaszádokkal.
torpedója nincs, lövök, visszalőnek, valahogy elmentem kilencesig, gyalázatos stattal, most néha próbálkoztam a Tashkenttel, általában szarul ment. nagy, lomha, lassu dog. kodbol csinaltam valamit, kiradaroztak, stb.

aztán most szintet léptem. kopasz kapitány van bent, (11 pontos) kell a lőtáv, de álcára nem futotta.
erre levettem róla az álcacuccot is, minek ha lövöldözöm ugysem kell, meg a fustot is. azelőtt ha megáltam, mindig kitorpedóztak.

kapott még egy sebesség zászlót, és meg van őrülve. 12-13km-ről lövök amit lövök, de egyszerűen nem lehet eltalálni. folyamatos boost van rajta, ez konkrétan állando 48km-s sebességet jelent, ha mellém is lőnek olykor, megjavítom. van rajt 3 javíto a kod helyett...

48km sebesség, - 3,6 sec rudder time mellett....

videot jobb lenne, de mutatok képet mit is jelent...
egy tökéletesen 500m-ről kicsit elém dobott torpedósorozatot így néz ki 5 illetve 7 másodperccel később...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Sith7, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41941 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Küzdök, küzdök ezzel a tashkenttel, jó is lenne de nem is eh... 113 találat 8% gyújtás esély 0 tűz ejj...
3 spottolodásból 4 motorlövés ejjj...

Most kiraktam a füstöt, helyette HP visszatöltést viszek ejjj... így sem az igazi, de nem rossz meg imádok vele száguldozni.

És most 26 csata a után veszem észre, hogy ja az upgradeket nem vettem meg rá. LOL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #41945 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

Hipper23 írta: Küzdök, küzdök ezzel a tashkenttel, jó is lenne de nem is eh... 113 találat 8% gyújtás esély 0 tűz ejj...
3 spottolodásból 4 motorlövés ejjj...

Most kiraktam a füstöt, helyette HP visszatöltést viszek ejjj... így sem az igazi, de nem rossz meg imádok vele száguldozni.

És most 26 csata a után veszem észre, hogy ja az upgradeket nem vettem meg rá. LOL


Én is a sebességre / fordulékonyságra gyúrt változatot használom most (a javaslatért jár egy sör vonKurz kollégának !) és meg kell hogy mondjam, megtáltosodott a kicsike.

Tulajdonképpen egy kib@szott fürge és nagyon papír cirkálót kaptam, aminek piszkosul fáj ha véletlenül betalál egy salvo mondjuk a Des Moines-tól (amit egyébként nem olyan egyszerű neki kivitelezni, ha a lőtáv széléről piszkáljuk az ellenfelet, és 48 csomó környékén repesztünk) de a fene se bánja. Az utóbbi idők legmókásabb köreit produkálja a csónak. Ha vesztünk már az se érdekel, mert szórakoztató vele menni.

A füst egyáltalán nem hiányzik (úgyis kiradaroznának) inkább a sebességet kihasználva odacsapok, és már húzok is el. Öröm nézni amikor egy FdG már téged kezd el lőni, mert épp 3 helyen ég miattad.

A kis kaliber és a várhatóan magas Tier-ű ellenfelek miatt a tűzgyújtás esélye valóban nem nagy, mindenképpen javaslom hogy dobj fel zászlókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41947 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Én is így tettem, de nem mentem még így sokat vele.
Nekem kicsit hiányzik a füst, azért sok BB-t felgyújtottam vele füstből.
A HP gyógyítás... hát kiderül. Romboló párharcban jó, de ha egy cirkáló elkap, általában nincs idő már használni :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.