Szovjet rombolók

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44879 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Jó.
Szóval melyik a kedvenc OROSZ rombolótok? ... és most nem a X-es Khaba paraméteire vagyok kíváncsi, hanem az adott tierben a legjátszhatóbbra gondolok. (Amivel tényleg dominálhatsz...... már amennyire egy rombolóval lehet.)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44880 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

vonKurz írta:

miami írta:
Kérlek írjál egy hasonlót a hordozókról is :evil:
...hogy pl. hátul sunnyogó, magukat fel nem vállaló....védelmet igénylő , bujkáló modortalan hajók....stb.


sunnyogó ? ezt benézted, mert az első tizesem a Haku volt :)
védelmet igénylő ? :D ez volt már a fórumon igazából többször is, elnézést, de az újszülöttek miatt néha muszáj frissíteni a dolgot :)

www.wows.hu/index.php/item/166-taiho-igy...lni-vonkurz-by-bodzy


Az a dd sem kicsit volt agyilag rokkant.... :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44898 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

bontottcsirke írta:

vonKurz írta:

miami írta:
Kérlek írjál egy hasonlót a hordozókról is :evil:
...hogy pl. hátul sunnyogó, magukat fel nem vállaló....védelmet igénylő , bujkáló modortalan hajók....stb.


sunnyogó ? ezt benézted, mert az első tizesem a Haku volt :)
védelmet igénylő ? :D ez volt már a fórumon igazából többször is, elnézést, de az újszülöttek miatt néha muszáj frissíteni a dolgot :)

www.wows.hu/index.php/item/166-taiho-igy...lni-vonkurz-by-bodzy


Az a dd sem kicsit volt agyilag rokkant.... :lol:


egy ember, aki megnézte mielőtt hozzászól ;)

miami írta: Igen félre érthette. ...
.
....De attól hogy neki a haku-mije :love: volt az első tízese , attól még talán védelmet igényel az is.


igazából nem, szánd rá magad, legalább 2.55-től nézzed egy kicsit :)

egyébként vicces, de Taihoval egy hét alatt 2 ugyanilyen esetem volt, utána kimondottan gyúrtam rá, de semmi mással nem jött össze soha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44899 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

miami írta: Jó.
Szóval melyik a kedvenc OROSZ rombolótok? ... és most nem a X-es Khaba paraméteire vagyok kíváncsi, hanem az adott tierben a legjátszhatóbbra gondolok. (Amivel tényleg dominálhatsz...... már amennyire egy rombolóval lehet.)


szóval visszatérve az oroszokhoz, mindet rühelltem. kellett a Khaba, beváltotta a reményeimet, kiváló kis hajó, de az odáig vezető út 95%-t gyűlöltem, extrém módon nem ment.
a Taskent felénél volt a megvilágosodás egyébként, amikor levettem róla a ködöt meg az álcát, onnan már jó volt. de egészen odáig próbáltam erőltetni a lerohanásból torpedózást, ami tier5-n is már egy életveszélyes mutatvány, meg a ködből lövöldözést, ami szintén. meg nem hatékony.

az új/mostani/ Ognevoi még ami megvan, teljesen jó kis jószág, akinek nincsen, stock verzióban szivatás, mert 2*3 torpedó van csak rajt, de a nagyobb testtel már 2*5.
szal ki vagyok vele békülve, remek kis lopakodó rombi nem is értem hogy kerult a ruszkik közé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44927 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

vonKurz írta:

miami írta: Jó.
Szóval melyik a kedvenc OROSZ rombolótok? ... és most nem a X-es Khaba paraméteire vagyok kíváncsi, hanem az adott tierben a legjátszhatóbbra gondolok. (Amivel tényleg dominálhatsz...... már amennyire egy rombolóval lehet.)


szóval visszatérve az oroszokhoz, mindet rühelltem. kellett a Khaba, beváltotta a reményeimet, kiváló kis hajó, de az odáig vezető út 95%-t gyűlöltem, extrém módon nem ment.
a Taskent felénél volt a megvilágosodás egyébként, amikor levettem róla a ködöt meg az álcát, onnan már jó volt. de egészen odáig próbáltam erőltetni a lerohanásból torpedózást, ami tier5-n is már egy életveszélyes mutatvány, meg a ködből lövöldözést, ami szintén. meg nem hatékony.

az új/mostani/ Ognevoi még ami megvan, teljesen jó kis jószág, akinek nincsen, stock verzióban szivatás, mert 2*3 torpedó van csak rajt, de a nagyobb testtel már 2*5.
szal ki vagyok vele békülve, remek kis lopakodó rombi nem is értem hogy kerult a ruszkik közé.


Azért a stock test is vicces, ~55 sec torpedó utántöltéssel az a 2x3 szivar is veszélyes. Gyakorlatilag non stop lehet szórni őket. Volt egy-két vicces meccsem, juhászkutya módra lehet terelgetni az ellen hajóit :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Corvinus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44949 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

LAC1902 írta:

vonKurz írta:

miami írta: Jó.
Szóval melyik a kedvenc OROSZ rombolótok? ... és most nem a X-es Khaba paraméteire vagyok kíváncsi, hanem az adott tierben a legjátszhatóbbra gondolok. (Amivel tényleg dominálhatsz...... már amennyire egy rombolóval lehet.)


szóval visszatérve az oroszokhoz, mindet rühelltem. kellett a Khaba, beváltotta a reményeimet, kiváló kis hajó, de az odáig vezető út 95%-t gyűlöltem, extrém módon nem ment.
a Taskent felénél volt a megvilágosodás egyébként, amikor levettem róla a ködöt meg az álcát, onnan már jó volt. de egészen odáig próbáltam erőltetni a lerohanásból torpedózást, ami tier5-n is már egy életveszélyes mutatvány, meg a ködből lövöldözést, ami szintén. meg nem hatékony.

az új/mostani/ Ognevoi még ami megvan, teljesen jó kis jószág, akinek nincsen, stock verzióban szivatás, mert 2*3 torpedó van csak rajt, de a nagyobb testtel már 2*5.
szal ki vagyok vele békülve, remek kis lopakodó rombi nem is értem hogy kerult a ruszkik közé.


Azért a stock test is vicces, ~55 sec torpedó utántöltéssel az a 2x3 szivar is veszélyes. Gyakorlatilag non stop lehet szórni őket. Volt egy-két vicces meccsem, juhászkutya módra lehet terelgetni az ellen hajóit :-)


nem is a terelgetéssel van baj, hanem a sebzéssel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.