Szovjet rombolók

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36434 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Rankedben szereztem 35 milla kreditet, tegnap megvettem a orosz rombolókat 5-8 ig (a 9es megvolt) ezután maradt 16 milla.
Most belépve a köv összeg fogadott :

+ eladom 5-8 ig az újabb 14 milla. :cheer:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36453 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy miben tér el a két ág egymástól? Illetve, hogy ti melyiket ajánlanátok jobban? Őszintén szólva a hivatalos ismertetők számomra ellentmondásosak voltak. De volt egy Ognevoi osztályú egységem és most visszakaptam a Gnevnyt. Az előbbi marad, de az utóbbitól lehet, hogy megválok, ha olyan, mint korábban volt, a kapitányt meg fölfelé buktatnám a fejlesztési fán, csak azt nem tudom, hogy merre..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36460 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Én nem vagyok nagy gunboatos, de ajánlom a youtuberek új videóit a témában... mert láttuk, hogy a németeket is hogy tesztelték, aztán mi lett belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36461 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy miben tér el a két ág egymástól? Illetve, hogy ti melyiket ajánlanátok jobban? Őszintén szólva a hivatalos ismertetők számomra ellentmondásosak voltak. De volt egy Ognevoi osztályú egységem és most visszakaptam a Gnevnyt. Az előbbi marad, de az utóbbitól lehet, hogy megválok, ha olyan, mint korábban volt, a kapitányt meg fölfelé buktatnám a fejlesztési fán, csak azt nem tudom, hogy merre..


az Ognevoi ág jobb álcával rendelkezik, kicsit lassabb, van rajt torpedó, pontosabban a jobb álca miatt jobban használhatóbb a torpedó, viszont kevesebb torony/tűzerő.
a Khabarovskos ág 1km-l messzebbről világít, viszont több ágyú van rajt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36510 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
na nem bírtam ki, frissítettem a gamét mobilnettel és ez kaptam a rombolóváltás miatt:

11 millió kredit,
V Podvosky (új), VI Gnevny, VII Minsk (új), VIII Ognevoy, VIII Kiev, IX Tashkent
a Minskhez kaptam állandó kamót, tán a Kiev miatt, mert arra régebben megvettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36527 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Hát a váltás miatt kicsit belehúztam az orosz ágba, így a mostan csatolt képek még a frissítés előttiek.. a cél az volt, hogy egy hatos és egy hetes rombiból, legyen két nyolcas, egy hatos és egy hetes. Ami előny a játék technikát illetően, hogy ugyanaz a stílus mint az amcsi, foglalni, ágyúzni, dd-t vadászni. Felderítésre az orosz vas nem használható...

Amúgy jót nevettem az egyik játékosnak, amikor torpedó lúzernek nevezett, s jeleztem neki, ez nem egy japán dd, ami spot távon kívülről dobálja a torpedókat, nekem 2-3 km-re meg kell közelítenem a biztos találat érdekében, behajózva az elsődleges és másodlagos ágyúk tűzébe...

Kezdetnek egy Ognevoi kör és egy Kraken/ 6 killel, és lehetett volna 7 is, ha nem cseszem el.....ja, és persze bukta :S






Ezt követően az első csata a Kiev-el :love: és persze megint bukta :angry:






A második kör, itt az Akizuki után lettem a második, ami azért nem rossz, egy stock rombitól.... és végre győzelem!!!!






Na és a harmadik kör :evil: összegezve imádtam a Kiev rombolót, ami rosszul esett, hogy a megkapott rombolók egyike sem volt fullos, azaz hiába voltak kifejlesztve az adott hajók, mindent kezdhetek elölről. Bár így se volt rossz csere... csak fárasztó, újra kifejleszteni azt, amit két nap alatt csináltam meg..... :pinch: :unsure: :blink: ráadásként mind a kettőn, az Ognevoi és a Kiev esetében is... de itt is győztünk... apám, azt hittem már nem is ismerem újra ezt a képet, győzelem....meg wg átok...




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.