Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53264 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: Hogy a jó ku.....a anyját ba.....ná telibe ez a szar!Egész nap ilyen állatokkal egy csapatban. :sick:
Meg tudom érteni ,hogy sokaknak miért van elegük ebből a trágyából!

Ne haragudj, de mi ebben a különleges? Egy átalgos játékmenet alatt egy kb. 2x előfordulhasonló, akármint csinálsz. Nn múltkor fletcherrel jöttem ki így majd 150k sebzéssel 4 killel. Veszített az ellen 5 hajót. Persze értem én, hogy frusztrál...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53265 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez nálam sajna nem különleges hanem lassan állandó hogy ilyen csapattársak közé dobál be,amikor amugy is átlagon aluli játékos vagyok.Sorry nagyon elgurult a gyógyszer,asszem inkább megyek horgászni :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53286 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nálam is ez megy: múlt hét péntek óta csak idióta csapatokba lehet lenni garantált a vereség. Pénteken 50.65% voltam most 50.47%. Ma 0/4 (győzelem/vereség), tegnap 1/6, hétfőn 4/2, vasárnap pedig 2/11. Szombat+péntek hasonlóan -5-ös napokkal.
Retkes jó édes k anyját a wargamingnek,hogy csak folyamatosan retardált, agyhalott idióták lehetnek csak a csapattársaim, bármit is csinálok, garantált bukás. Nem is emlékszem hasonló esetre fordítva, hogy mondjuk 1 héten keresztül kb 4-5 napon át pozitív győzelmi aránnyal lehetne lenni, napi 4-5-6 + győzelemmel. Köszi wargaming,rohadjatok meg a jó édes k felmenőtökkel együtt... :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53288 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor kevés vagyok 260K damaggel is. És pedig majdnem lehoztam egyedül csak a béna szar francia X es BB belém kamikazézott 10 másodperccel a vége előtt.. Kár érte... :silly:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53292 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Idióta Fass---ó Wargaming





Ezt Írtam épp 1-2 napja. és mi volt a válasz? Nem lehet mindenki kedvére tenni.......
10 hajóbol 5 DD + Hordozó
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53293 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta: Ezt Írtam épp 1-2 napja. és mi volt a válasz? Nem lehet mindenki kedvére tenni.......
10 hajóbol 5 DD + Hordozó

Még mindig ugyan ez a véleményem. Nem lehet mindenki kedvére tenni. Most kaptál az oldaladon 4 rombolót. Legközelebb, ha kapsz 1-et és berohan középre megöletni magát, akkor majd hiányolni fogod. Főleg akkor, amikor senki sem mer bemenni capre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.513 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.