Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 10 hónapja #53173 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rallyefan kapitány úr,jelentem 3 DPH-s volt jelen ;) Én lettem volna úgy a negyedik :whistle: így a lebüntetés jogtalan és szabálytalan volt :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53175 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szete58-nak tökéletesen igaza van, mindegy ki szedi ki a delikvenst, csak minél hamarabb távozzon a hajósok mennyországába :) a csalókkal kapcsolatban viszont ellent mondanék, láttam már egyet mást.Olyan progik meg módok vannak, hogy csak pislogtam. Nem is olyan bonyolult hozzájuk jutni, csak tudni kell hol kell keresni, és jó ha van eurod. A használatukat valójában nem igazán értem. mart Ad 1:Hiába leszel tőlük hupi lila , jobban nem fogsz tudni játszani, ezt csak gyakorlással rutinnal lehet megszerezni. Ad 2: Ha WG rájön repül az account,
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja SUNDI1968 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53176 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

Rallyefan81 írta:

szines5 írta: Helló!

Teljesen igazad van,már nem sok élményt nyújt rengeteg a csaló. Rombolóval 129 találattal 1 hajót sem tudtam elsüllyeszteni,mivel van aki kivárja amíg szét lövöm és egy lövéssel elviszi. Neki van 7 hajó neked egy se. ha meg elküldöd a francba még megvan sértődve.


Az csak frag tolvaj, nem csaló. Nehéz mesterség egyébként.
Ha megnyugtat, a sebzés többet nyom a statisztikában, attól lilulsz. ;)


Értelmes emberek lévén lassan leszokhatnátok már ezekről a „fragtolvaj” és „csaló” titulálásokról... ad 1.: senki nem foglalózott le az ellen csapatából semmiféle hajót, ergo nem lebeg ott felette a felirat, hogy őt csak X vagy Y, esetleg Z lőheti... ad 2.: másrészt meg akárki szedi is ki, annyival is kevesebb ágyú lövöldöz ránk... tudom, felettébb nehéz eztet megértenie pár embernek, s sokkal egyszerűbb dühöngeni, de attól még, hogy erre elvitathatalan joguk van, a tényeken mindez nem változtat jottányit sem.


Kapitány , Kapitányom!

Én nem dühöngök, és valóban nincs senkinek a neve rávésve valakinek az ágyúcsövére. Viszont, amikor valaki becsülettel végigtolja a meccset , van 4 hajó már a neve mellett, és az utolsó ellen ladik ring a láthatáron a lenyugvó nap alatt, 400pontal vezet a csapatunk ,beírod, hogy , ugyan , mivel ez egy játék , legyen már meg az az apró öröme/örömöm nekünk Átlagos Istvánoknak. Erre jön egy felébredő Neo , és kiszedi 200-hp-ról , na arra megfelelően enyhe cím a fragtolvaj. Mert ez csak egy játék. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53177 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Jaszon írta: De remélem a Stalingrad-ot te szedted ki Green :P


sajnos nem... Pedig csak én tudtam ott orrból is átütni elvileg... 23 találatból 22k sebzés.. vicc

Ezt leírom ide hátha valaki találkozik velük:
A Stalingrad-nak 25mm-es az orra felső része. Stalingrad 2-nek van 32mm-es páncélja. Az alsó részén van mind a kettő verziónak egy 50mm-es páncél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53178 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Jaszon írta: Rallyefan kapitány úr,jelentem 3 DPH-s volt jelen ;) Én lettem volna úgy a negyedik :whistle: így a lebüntetés jogtalan és szabálytalan volt :whistle:


Green képén 3 DPH-s van, kettő flotillában. Vagy vak vagyok? :dry: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53181 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: (...) amikor valaki becsülettel végigtolja a meccset , van 4 hajó már a neve mellett, és az utolsó ellen ladik ring a láthatáron a lenyugvó nap alatt, 400pontal vezet a csapatunk ,beírod, hogy , ugyan , mivel ez egy játék , legyen már meg az az apró öröme/örömöm nekünk Átlagos Istvánoknak. Erre jön egy felébredő Neo , és kiszedi 200-hp-ról , na arra megfelelően enyhe cím a fragtolvaj. Mert ez csak egy játék. ;)


Nem olvassa a chatet. Ennyi. Kár emiatt felhúzni Magad, Rallye! :)

Ugyanakkor tény ami tény, az üvöltésnek és a káromkodásnak – abból is annak a fajtának, amely a trágár szavak halmozott s a lehető legnagyobb hangerővel való kimondásával, n. b. világgá üvöltésével jár –, bizonyítottan fájdalomcsillapító hatása van... bárki, aki sózott már nagyot a szög helyett az ujjaira a kalapáccsal, igazolhatja, hogy így vagyon ez... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.